Світове виробництво пшениці знизиться в новому маркетинговому році - прогноз

|
Версия для печатиВерсия для печати

Світове виробництва пшениці, в новому 2023/24 МР очікується на рівні 797 млн тонн, що менше очікувань (800 млн тонн ) в червневому звіті. Обсяги світового експорту прогнозуються на рівні 211,6 млн тонн (-1 млн т). Прогноз кінцевих запасів пшениці у світі також зменшено, на 4,2 млн тонн, до 266,5 млн.

Про це йдеться у липневому звіті Міністерства сільського господарства США (USDA).

При цьому прогноз виробництва та експорту пшениці в Україні аналітики залишили незмінним, 17,5 млн тонн та 10,5 млн тонн відповідно. 

Щодо провідних світових сільгоспвиробників , то аналітики підвищили на 2,01 млн тонн прогноз виробництва пшениці в США, до до 47,33 млн тонн. Експорт очікується без змін, у 19,73 млн тонн. Кінцеві запаси зростуть до 16,12 млн тонн (+0,84 млн т).

В ЄС виробництво скоротилося на 2,5 млн тонн через посуху, до 138 млн тонн. Також на 2 млн тонн знижено очікування для Аргентини, до 17,5 млн тонн.

По прогнозу вирощування зерна в країні-агресорці. По рф експерти прогнозують урожай в 85 млн тонн, експорт російської пшениці очікується на рівні 47,5 млн тонн, кінцеві залишки — 12,44 (-2 млн тонн).

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]