Телебачення є основним джерелом інформації майже для трьох четвертих жителів ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Телебачення залишається основним засобом для отримання інформації для більшості жителів Євросоюзу, випливає із результатів опитування Європейського статистичного відомства Eurostat, опублікованих у п'ятницю, 17 листопада. Майже три четвертих (71 відсоток) респондентів отримують інформацію насамперед за допомогою телевізора.

Менш ніж для половини (42 відсотки) опитаних основним джерелом інформації є онлайн-версії газет та сайти новин, зазначає Deutsche Welle. Радіо як джерело інформації користується популярністю приблизно у третини (37 відсотків) учасників опитування, стільки ж респондентів обирають соціальні мережі. З друкованих ЗМІ інформацію отримує лише кожен п'ятий житель ЄС (21 відсоток).

Лише у двох країнах-членах Євросоюзу телебачення не є найпопулярнішим засобом отримання інформації. На Кіпрі та Мальті для цього найчастіше користуються соцмережами (70 відсотків опитаних). Також у цих країнах найслабші позиції друкованих ЗМІ: на Кіпрі їх читають лише 10 відсотків респондентів, на Мальті - 11 відсотків.У ФРН соцмережі дещо популярніші за паперові газети

У Німеччині дізнаватися про останні події з телевізора обирають дві третіх (66 відсотків) опитаних, по радіо - 42 відсотки. Третина мешканців ФРН (34 відсотки) дізнаються новини з інтернет-ЗМІ, 28 відсотків - із соцмереж, 24 відсотки - із паперових версій газет та журналів.

Найбільшою довірою в ЄС (у 48 відсотків опитаних) користується суспільно-правове радіо. У Німеччині цей показник вищий - 54 відсотки. Водночас у Польщі найбільше (41 відсоток) довіряють приватним медіакомпаніям, а в Угорщині - окремим людям та спільнотам у соціальних мережах, блогах, подкастах та на новинних платформах (28 відсотків).

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]