The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Артилерія, бронетехніка і ЗРК Patriot — це те, що найбільше потрібно українським військовим.

Через шість місяців після блокування пропозиції президента США Джо Байдена витратити ще 61 мільярд доларів на допомогу Україні, спікер Палати представників Майк Джонсон — який єдиний може призначати голосування у вузько контрольованому республіканцями законодавчому органі — схоже, змінив свою позицію щодо військових зусиль в Україні. Джонсон все більше покладається на демократів при прийнятті бюджету та інших законів. А це означає, що він більше відповідає порядку денному демократів, ніж республіканців. А рішуча підтримка України є пріоритетом демократів. Палата представників Конгресу США перебуває на канікулах до першого тижня квітня. Але як тільки вона знову збереться, Джонсон призначить голосування щодо нової допомоги Україні, як стверджують деякі з його колег по Палаті представників, повідомляє The Telegraph.

Перш за все, Україні потрібні артилерійські снаряди. Протягом перших 18 місяців широкомасштабної війни Росії проти України Сполучені Штати були основним постачальником артилерійських боєприпасів для українських систем. Загалом американці передали близько двох мільйонів снарядів. Половина надійшла прямо з американських складів. Іншу половину Америка непомітно купила у Південній Кореї.

Блокада фінансування з боку республіканців і подальше скорочення поставок боєприпасів з США до кінця минулого року призвели до того, що щоденна кількість снарядів, яку отримують українці, скоротилася на дві третини. Армія США будує новий завод з виробництва снарядів у Техасі на додаток до існуючого заводу в Пенсильванії. Незабаром Армія зможе виробляти близько 70 тисяч снарядів на місяць — у шість разів більше, ніж у 2022 році.

У поєднанні зі снарядами з Європейського Союзу, а також окремою чеською ініціативою, термінові поставки снарядів зі Сполучених Штатів можуть дати Україні стійку артилерійську перевагу вперше за всю війну. Як тільки снаряди будуть доставлені, американці зможуть задовольнити другу за важливістю потребу України: батареї ППО Patriot і ракети для них.

ЗРК Patriot американського виробництва є найкращою системою протиповітряної оборони України. Його ракети з радіусом дії 144 км можуть надійно збивати всі, окрім найшвидших російських ракет, і знищувати російські військові літаки.

"Коли українські військово-повітряні сили збили 13 російських винищувачів-бомбардувальників за 13 днів минулого місяця, очевидно, що більшу частину пострілів здійснив ракетний комплект Patriot", — пише The Telegraph.

Газета зазначає, що в ідеалі, Україна мала б розмістити ракетний комплекс Patriot у кожному з шести найбільших міст країни, а також по одній батареї на східному і південному фронтах. Подвоєння або потроєння сил Patriot може допомогти українцям повернути контроль над повітрям над лінією фронту, а також змінити тривожну тенденцію до більш масштабних і кривавих російських ракетних ударів по українських містах.

Поповнивши артилерію та протиповітряну оборону України, Сполучені Штати повинні допомогти одній з найкращих бригад української армії. 47-ма окрема механізована бригада є основним оператором бронетехніки американського виробництва, в тому числі танків М-1 Abrams і бойових машин М-2 Bradley. Армія США має тисячі старих M-1 і M-2 на складах. Вони потребують капітального ремонту перед відправкою в Україну, але мільярда доларів повинно вистачити на оплату робіт, а також на прискорену доставку.

"Як тільки спікер Палати представників Джонсон прислухається до переважної підтримки американцями вільної України й нарешті винесе питання про допомогу на голосування, Пентагон може прискорити відправку сотень танків і бойових машин для української армії", — підсумувало The Telegraph.

Вгорі: ЗРК Patriot (Фото: Sean Gallup / Getty Images)


На цю тему:

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
Тиждень в Україні почнеться туманами, вдень близько 0°
18:04
Костянтин Матвієнко: Історичний Референдум 1 грудня і причини та перспективи війни
16:09
Президент України зустрівся з новим главою Євроради й топдипломаткою ЄС
16:03
Обшук у полтавському ресторані «Міміно»: власник закладу може бути посередником у передачі хабарів топ-керівникам поліції та прокуратури області від криміналітету
14:14
Ворог на човнах форсував Оскіл ще й біля Масютівки
12:51
Мене запроторили за ґрати, аби відібрати "Укрнафту" - Коломойський вдає з себе жертву Зеленського
10:01
У Румунії сьогодні парламентські вибори, до влади можуть прийти проросійські сили
08:00
Ворог окупував Берестки на Донеччині та просунувся біля низки сіл
07:41
Трамп пригрозив країнам БРІКС 100% митом на імпорт у разі відмови від долара
20:00
Грудень в Україні розпочнеться незвичайним теплом

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]