Третина українських біженців, які зупинилися в ФРН, мріють повернутися в Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чотири п'ятих біженців з України, які приїхали в Німеччину, - жінки. Третина з них очікують якнайшвидшого повернення на батьківщину.

Такі результати опитування на замовлення міністерства внутрішніх справ ФРН, повідомляє DW.com.

Зокрема, 58 відсотків українських біженців приїхали з дітьми, 17 відсотків - поодинці, здебільшого люди похилого віку. Середній вік українців, які втекли з країни після російського вторгнення, становить 38 років.

З 1936 респондентів, які взяли участь у опитуванні, 24 відсотки сказали, що нині зупинилися у друзів, 19 відсотків - у родичів, а ще 22 відсотки опитаних заявили, що живуть в приватному житлі. Решта біженців проживають в гуртожитках і готелях.

"42 відсотки опитаних залишилися у великих містах з населенням понад півмільйона. 14 відсотків біженців, які взяли участь в опитуванні, перебувають у Берліні, п'ять відсотків - у Мюнхені і три відсотки - в Гамбурзі", - йдеться в опитуванні. При цьому майже третина людей очікують, що незабаром зможуть повернутися в Україну.

Опитування проводилося з 24 по 29 березня в Берліні, Гамбурзі та Мюнхені та в інтернеті.

За даними ООН, від початку повномасштабної війни рф проти України, державу залишили понад 4,2 мільйона людей. Більшість із них перебуває в сусідніх країнах ЄС. З них понад 2,5 мільйона перебувають у Польщі. Багато біженців також залишаються у Словаччині, Угорщині та Румунії. На початок квітня в Німеччині, за даними поліції, перебуває 306 836 українців.

Аби допомогти країнам ЄС покривати витрати у зв'язку з великою кількістю українських біженців, Рада ЄС ухвалила рішення виділити додаткові 17 мільярдів євро з загального бюджету Євросоюзу.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення
10:12
Олексій Герман: Або зміни, або поразка

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]