Ціна вкраденого або знищеного зерна становить близько 1,9 мільярда доларів – КSE

|
Версия для печатиВерсия для печати

В КSE оцінюють, що внаслідок повномасштабного вторгнення було знищено чи викрадено сільськогосподарської продукції загальною вартістю у 1,87 млрд дол.

Про це свідчать дані КSE огляду збитків та втрат в АПК. 

В огляді збитків від війни в сільському господарстві за 10 листопада внаслідок повномасштабного вторгнення було знищено або вкрадено 2,8 млн тонн зернових та 1,2 млн тонн олійних культур, загальною вартістю у 1,87 млрд дол.

У КSE додають, що через обмеження в оригінальному опитувальнику не можуть розділи дві причини втрати виробленої продукції. 

Зазначається, що для оцінки обсягу та вартості викраденої та знищеної продукції для кожної з постраждалих областей використали розрахунковий обсяг зернових та олійних культур, що знаходилися на території області на момент вторгнення, а також – частку сільськогосподарських угідь в області, що потрапили під тимчасову окупацію.

Нагадаємо: згідно з дослідженням NASA Harvest РФ вкрала українського зерна щонайменше на 1 млрд доларів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]