Цьогоріч справ про шахрайство в Україні зафіксувано більше, ніж за два попередні роки разом – "Опендатабот"

|
Версия для печатиВерсия для печати

За 10 місяців цього року зафіксували 73 160 кримінальних проваджень про шахрайство, що у 1,3 раза більше, ніж загалом за попередні два роки (55 933).

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними "Опендатабот".

Водночас зазначається, що восени середня кількість нових таких проваджень зменшилася на 17%. У вересні та жовтні, в середньому, на місяць реєструвалося близько 6,8 тисячі нових справ. Для порівняння, з травня по серпень 2023 року, в середньому, відкривалося 8,2 тисячі нових проваджень.

Кількість справ щодо шахрайства (ст. 190) почала стрімко зростати влітку 2022 року. За даними аналітиків, навіть попри помітний спад восени цього року, шахраї все ще активніші, аніж до початку повномасштабного вторгнення. Восени 2021 року, в середньому, відкривалося 1900 справ за статтею про шахрайство.

Утім, попри зростаючу активність шахраїв, частка справ, яка доходить до суду, зменшилась. Так, у 2023 році підозру було вручено по кожній п’ятій справі, а до суду надійшло лише 16,5% від відкритої кількості проваджень.

Для порівняння, за відповідний період у 2021 році до суду доходило 30% від усіх облікованих справ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]