У Чернігові депутатів міськради масово викликали в суди та військомати, аби зірвати сесію - щоб Офіс Президента міг "пиляти" гроші громади
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/1-80176648.jpeg?1680179714)
В.о. мера заявляє про намір голови міськадміністрації перебрати контроль над містом у свої руки.
Виконувач обов’язків Чернігівського міського голови Олександр Ломако заявив, що голова міської військової адміністрації Чернігова Дмитро Брижинський особисто організував масові виклики депутатів на допити, затримання поліцією та виклики у військомат у день сесії, оскільки хоче особисто ухвалити певні рішення, чим підмінити вибір чернігівців.
«Після трьох годин блокування роботи міської ради, після масових викликів депутатів на допити, зняття їх з потягу, викликів у військомат й іншого тиску, стала відома причина цих всіх дій. Її назвав керівник міської військової адміністрації - це бажання підписувати самостійно рішення міської ради без процедур. Тобто, підміняти вибір людей», - йдеться в заяві Ломако на сторінці Чернігівської міськради.
Він наголосив, що сесія Чернігівської міської ради збереться, ухвалить всі заплановані рішення і проголосує за ці питання попри бажання Дмитра Брижинського ухвалювати всі рішення без процедур, депутатів та рішення виконавчого комітету.
Дмитро Бражинський
«Ми з цим незгодні. Міська рада дієздатна, її робота блокується фізично, блокується штучно. Відповідно, як тільки вона буде розблокована, це може бути через годину-дві, або пізніше, депутати зберуться, бо вони фізично присутні у місті, єдине, що вони знаходяться чи на допиті чи на блокпості уже третю годину», - додав в.о. міського голови.
Нагадаємо, що після відсторонення судом міського голови Чернігова Владислава Атрошенка на рік від права обіймати чинну посаду президент Володимир Зеленський створив місті, яке не є в зоні військових дій та було деокуповано в квітні 2022 року військову міську адміністрацію, голові якої пропонує одноосібно передати повноваження міської ради та виконавчого комітету. При цьому що всі органи виконавчої влади в місті працюють і для цього немає об’єктивних причин.
Фото угорі: Чернігівська міськрада
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 10:01
- Перший день Олімпіади-2024: розіграють 14 комплектів медалей
- 09:41
- Професор Нєбітов вважає вбивцю професорки Фаріон "абсолютно проукраїнським" - це таке у нас "проукраїнське" керівництво поліції
- 08:27
- росія спланувала та здійснила теракт в казармах Оленівки, де перебували українські військовополонені, - Associated Press
- 08:00
- DeepState: росіяни захопили Вовче на Донеччині
- 22:32
- “Ліл”: військовий Олександр Рудоманов висвітлив злодіяння столичної ДМС
- 20:00
- У суботу в Україні дощитиме, буде спекотно на півдні
- 18:51
- Суд арештував підозрюваного у вбивстві Фаріон, на засіданні донька питала Зінченка "Навіщо?"
- 18:05
- Мегавати будь-якою ціною: чи зможе Україна наростити імпорт електроенергії
- 17:25
- САП просить ВАКС стягнути з начальника відділу Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції Жука активів на 4,5 млн грн
- 16:58
- РПЦ дійсно втратила ознаки Церкви, — професор Людмила Филипович
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.