У Сеймі Литви пропонують позбавляти наданого іноземцям громадянства за підтримку агресорів

|
Версия для печатиВерсия для печати

У литовському Сеймі троє консерваторів розробили проєкт поправки до закону, згідно з яким литовське громадянство, надане у порядку винятку, може бути скасоване за підтримку агресорів.

Про це пише литовський суспільний мовник LRT.

Проєкт поправки передбачає, що громадянин іншої країни, який отримав литовське громадянство як виняток, втрачає литовський паспорт, якщо його дії загрожують безпеці та інтересам литовської держави.

Також до причин для позбавлення громадянства для іноземців пропонують додати підтримку держави, що загрожує безпеці Литви та інших країн і союзників у регіоні, а також паплюження назви Литовської держави.

Цей проєкт планують зареєструвати в базі законодавчих актів Сейму 11 серпня.

За словами авторів, вони такі зміни пропонують «з урахуванням поточної ситуації російської війни в Україні та загрози Литві, а також усьому регіону».

На думку консерваторів, чинна правова норма, яка визначає підстави для втрати громадянства, не відповідає геополітичній ситуації.

У Литві про необхідність внесення змін до закону про громадянство заговорили після того, як танцівниця Маргарита Дроб’язко і її чоловік взяли участь у російському шоу, яке було організоване дружиною дмитра пєскова — фігуристкою тетяною навкою.

Дроб’язко отримала литовське громадянство у порядку винятку. Так, 10 серпня президент Литви Гітанас Науседа забрав у неї та її чоловіка литовські державні нагороди, що були раніше вручені за заслуги перед Литвою.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]