Уряди провідних країн заборонили TikTok

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лише за кілька місяців понад півдесятка країн запровадили повну або часткову заборону TikTok на державних пристроях.

У виданнi Gizmodo склали актуальну інтерактивну підбірку, повідомляє vctr.media.

Днями адміністрація Байдена висунула китайським власникам TikTok вимогу продати свої частки — в обмін на дозвіл продовження роботи сервісу у США. Це не єдина країна, занепокоєна ризиком використання Китаєм застосунку для шпигунства та крадіжки інформації. Почали цей флешмоб у Тайвані. Лише за кілька місяців понад півдесятка країн запровадили повну або часткову заборону TikTok на державних пристроях.

У виданнi Gizmodo склали актуальну інтерактивну підбірку. Отже, перелік країн виглядає так:

Тайвань. 8 грудня 2022-го урядовцям та державним службовцям заборонили встановлювати та використовувати TikTok на службових пристроях.
США. 27 грудня 2022 року членам Палати представників та їхнім співробітникам заборонили використовувати TikTok на урядових пристроях США.
ЄС. 23 лютого 2023 Європейська комісія (виконавчий орган 27 країн ЄС) заборонила своїм близько 32 000 співробітників використовувати TikTok на урядових та на особистих пристроях, які використовують урядові програми та електронну пошту.
Канада. 27 лютого TikTok заборонили на всіх урядових пристроях. Крім того, прем’єр-міністр Джастін Трюдо заявив, що канадці, ймовірно, замисляться над тим, що означає така заборона для «безпеки їхніх власних даних і, можливо, зроблять вибір».
Латвія. 1 березня міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс повідомив у Twitter, що видалив TikTok зі свого телефону. Також він оголосив, що МЗС відтепер заборонено користуватися цим застосунком.
Данія. 6 березня, після того, як центр кібербезпеки оголосив про шпигунські ризики щодо TikTok, Міноборони заборонило використовувати застосунок на пристроях своїх співробітників. 10 березня данська суспільна телерадіокомпанія (DR) також «забанила» TikTok на телефонах своїх працівників.
Бельгія. 10 березня прем’єр-міністр Александр де Кроо заборонив TikTok на урядових пристроях, посилаючись на попередження служби безпеки та центру кібербезпеки країни. Він заявив, що Бельгія не може бути наївною, і вказав, що TikTok зобов’язаний співпрацювати з китайськими спецслужбами.
Велика Британія. 16 березня TikTok заборонили на урядових пристроях Великої Британії. Міністр Кабінету міністрів Олівер Дауден заявив, що цей крок був «пропорційним» з огляду на «специфічний ризик, пов’язаний з урядовими пристроями».
Нова Зеландія. 17 березня парламент поінформував своїх членів про те, що TikTok буде заборонений на парламентських пристроях наприкінці місяця.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
На вихідні в Україні сніжитиме, до 13° морозу
18:05
В Італії в умовах секретності пройшла зустріч української агентури ФСБ - духовенства УПЦ МП в країнах Західної Європи
17:59
Зеленський - Трампу: Путін - брехло, можеш на це покладатись
17:31
Суддя-п'яничка на Полтавщині змусила українця вибачитися за коментар з критикою упц (мп)
17:10
Новини розвинутого комунізму: втеча інвесткапіталу з Китаю досягла рекордних масштабів
16:11
Бутусов: Несправедливість нового рекрутінгу для молоді за 1 мільйон - виявляється, це не для усієї армії, а тільки для 6 бригад
15:46
Ексочільниця львівської обласної організації "ОПЗЖ" Інна Іваночко отримала 13 років за держзраду. Її керівник Юрій Бойко поки на волі
15:22
Мудрий, далекоглядний Єрмак застеріг провінційного дідугана Келлога: "Не дайте себе обдурити"
15:19
В Офісі президента змінили текст підписаного Зеленським документа про санкції проти Порошенка через власну кричущу безграмотність
15:09
Збагачення на закупівлі кабелів для УЗ: суд арештував нардепа Бондаря

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]