В обхід росії: Транскаспійський маршрут збільшить обсяг перевезень у шість разів за рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Обсяг перевезень за Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом (ТМТМ) у 2022 році зросте у шість разів, до 3,2 млн тонн.

Про це йдеться у звіті міжнародної асоціації "Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут" (Middle corridor), на який посилається прес-служба КТЖ (Казахстанські залізниці).

«Цього року очікується зростання контейнерних перевезень вдвічі до рівня минулого року, до 50 тис. ДФЕ (двадцятифутовий еквівалент). За прогнозними даними, цього року обсяги перевезень зростуть у шість разів, до 3,2 млн. тонн», — йдеться у документі. Усього ж за 4 місяці 2022 року обсяг перевезень вантажів за цим маршрутом склав 733 тис. тонн або понад 5 тис. вагонів та 10 тис. контейнерів ДФЕ.

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут (ТМТМ) пролягає через Китай, Казахстан, акваторію Каспійського моря, Азербайджан, Грузію і далі країни Європи. Членами Асоціації «ТМТМ» є 20 компаній, включаючи залізничні адміністрації, порти, судноплавні та логістичні компанії з 8 країн.

По суті, цей проект є альтернативою російському Транссибу для доставки вантажів з КНР до Європи. За маршрутом, як раніше заявляла казахстанська сторона, є можливість перевозити до 10 млн. тонн вантажів на рік, у тому числі до 200 тис. контейнерів.

У березні поточного року повідомлялося, що до ініціативи Казахстану, Азербайджану та Грузії щодо розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту планувала приєднатися Туреччина. У квітні стало відомо, що ці країни підписали чотиристоронню декларацію "Про Транскаспійський коридор Схід-Захід". У документі йшлося про збільшення транзитного потенціалу, інтеграцію маршруту до міжнародної транспортної системи та зміцнення співпраці сторін.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]