В Україні може не вистачити кондиційної продовольчої картоплі до нового сезону

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Оскільки значна частина населення скаржиться на вкрай низьку якість, буде проблематично забезпечити необхідні обсяги кондиційної продовольчої картоплі до нового маркетингового сезону.

Про це AgroPortal.ua розповів директор СОК «Волинська картопля» Анатолій Аршулік.

За його прогнозами, у вересні, коли приватний сектор, особисті селянські господарства почнуть копати картоплю, вони можуть демпінгувати ціни, оскільки їм немає де зберігати картоплю, тож її потрібно продати, щоб виручити хоч якісь кошти. 

«З реалізацією якісної продукції не буде жодних проблем. Досвід минулих років показує, що ті члени кооперативу, які дотримувалися визначеної технології, мали хорошу якість і врожай та гарну ціну. Навіть минулого року ціна на картоплю з нашого кооперативу була значно вище, ніж по приватному сектору», — пояснив Анатолій Аршулік. 

Він відзначив, що наприкінці сезону можливий дефіцит якісної картоплі, а хто з виробників має можливості для зберігання врожаю, зможе отримати вищу ціну. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]