Юрій Бутусов: Що відбувається на фронті і що робити суспільству. 10 червня

|
Версия для печатиВерсия для печати

Основний результат битви - темп втрат та співвідношення втрат.

Про це пише Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор. НЕТ.

Позиційна боротьба за тактичну ініціативу по всьому фронту триває, інтенсивність ракетно-артилерійських ударів зростає. Дії наших військ призвели до зупинки наступальних дій окупантів на всіх ділянках.

 "Друга армія світу", яка розповідала про "Київ за три дні", зараз пишається тим, що їм десь вдається утримати оборону під ударами українців, хоча ворог досі має значно більшу кількість бойової техніки, важкого озброєння і особливо авіації. Росія має найбільшу кількість танків у світі, але лякається кількох десятків "Леопардів" та "Челенджерів".

Росія намагається створити враження, що великий український наступ розпочався, і російська армія нібито його вже відбила.

Насправді, Україна нав’язує ворогу битву на виснаження, яка може тривати не один місяць. Визначні перемоги під Харковом, Балаклією та Херсоном були частиною великої битви на виснаження, яка велась багато місяців у 2022-му, і цього напруження російський фронт не витримав.

Не все зараз у нас добре і не все вдається, так само як і у противника, але українські воїни при кожній нагоді як завжди самовіддано йдуть вперед та тримають позиції.

Робота тилу має полягати у підтримці цієї боротьби. Ключове значення у позиційній боротьбі мають дрони. Які б збори у нас не проводили, скільки б не оголошували закупівель, всього цього не достатньо. Дрони потрібні зараз насамперед, це абсолютний пріоритет. Другий пріоритет - засоби радіоелектронної боротьби для захисту від російських дронів. Кожен дрон, який вдається закупити у Китаї, значить не тільки посилення наших сил - це значить, що ці дрони не отримає російська армія та не зможе вбивати ними наших людей.

Не менше значення мають поставки дронів та систем РЕБ, які виробляють країни-союзники. І також не менше значення має виробництво дронів та РЕБ в Україні. Ми зацікавлені у максимальних закупівлях, щоб збільшувати виробництво.

Українській владі я б порадив негайно скасувати будь-які податки та дозвільні процедури під час ввезення та закупівлі дронів, оптики, систем РЕБ та комплектуючих як з юридичних так і з фізичних осіб, вітчизняних та іноземних, ніякі реєстри волонтерів тут взагалі не потрібні. Чим більше ми купуємо дронів та РЕБ, як за рахунок бюджету так і за рахунок приватних осіб, тим більше ресурсів ми кидаємо на важелі нашої перемоги.

Битва за Україну триває, і вона буде ще тривалою, для нас важливо у цій боротьбі кидати у бій якомога більше дронів, техніки та снарядів, щоб якомога менше кидати у бій людей, щоб максимально зменшити наші втрати.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]