Зеленський: Путін вкрав у всіх 13 років миру

|
Версия для печатиВерсия для печати

Диктатор намагається нормалізувати масові депортації, знищені до землі міста і села та жахаюче відчуття, що війна ніколи не завершиться. 

 

Президент України Володимир Зеленський під час своєї промови на Всесвітньому економічному форумі у Давосі наголосив, що російський лідер Владімір Путін вкрав у світу 13 років миру. Він впевнений, що диктатор не зміниться, він насолоджується конфліктами, які завдають іншим болю. 

"Повномасштабна війна у Європі триває вже майже два роки, враховуючи час від початку російської нелегальної анексії нашого Криму, вона триває вже майже 10 років. І 10 років, як Росія втручається у справи африканських країн від Судану до Малі. Сирійська війна, яка досить кровоточить через рішення Путіна довести щось світу. І це триває вже майже 13 років. Один чоловік вкрав 13 років миру і замінив їх болем та кризами, які впливають на весь світ, — сказав президент України. - Ми повинні змінитися таким чином, щоб безумство не перемогло..."

Ба більше, Путін намагається нормалізувати масові депортації, знищені до землі міста і села та жахаюче відчуття, що війна ніколи не завершиться. Зеленський назвав його втіленням війни, наголошуючи, що паралельно з цим російський диктатор є чесним в тому, що він хоче, що робить і хто є його цілями. 

"Його відповіддю на обмеження хаосу у світі є безмежна підтримка терористичних сил. Він насолоджується конфліктами, які приносять страждання іншим. Його відповідь на заклики до миру — це постачання все більшої кількості озброєння з Північної Кореї та Ірану", - наголосив Зеленський. 

Президент наголосив, що можливість нападу РФ на іншу державу все більше очевидна.

Якщо хтось вважає, що війна з Росією – це лише справа України, то він помиляється, про це під час Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі заявив президент України Володимир Зеленський. За його словами, можлива агресія РФ поза нашою державою стає все більш очевидною.

«Режими такі як цей існують так довго, як ведуть війни. І ми всі у вільному світі існуємо так довго, як можемо захищатися. Якщо хто-небудь думає, що це лише про нас, лише про України, вони фундаментально помиляються», – заявив президент.

За його словами, можливі напрямки нової російської агресії поза Україною стають все більше й більше очевидними. Те ж саме стосується і часових рамок.

«Дозвольте мені запитати дуже чесно. Яка європейська нація сьогодні може надати армію в боєготовності подібну до української, яка стримає Росію. Скільки чоловіків та жінок ваша держава готова направити на захист іншої держави? І якщо потрібно, боротися з Путіним разом. Хіба не краще покінчити з ним та його військовою стратегією зараз. В той час як наші хоробрі чоловіки та жінки це роблять. Вони є шансом світу», – заявив Зеленський.

Він додав, що у будь-якій жахливій конфронтації є точка, у якій катастрофу можна зупинити. Україна є цією можливістю. І весь вільний світ, як зазначив Зеленський, повинен бути непохитними у наших бажаннях, діях та цілях.

«Так само як Путін є чесним у своїх приречених амбіціях. Ми, всі українці, почали захист у той час, коли майже ніхто у світі не вірив в Україну. Але ми перевернули цю гру. Тепер ніхто не вірить в Росію», – додав президент.

Зазначимо, на відкритті Українського дому в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі старший віцепрезидент та завідувач відділу глобального аналізу Центру стратегічних міжнародних досліджень Деніел Ф. Ранді заявив, що Захід має надати пакет допомоги Україні на тривалий термін – не менше 10 років. Також, за його словами, потрібно мати розуміння перемоги України.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]