Мирослав Гай: Завдання України

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Сьогодні знайомий зі Швеції запитав мене про настрої українського суспільства і уточнив вік - 18-30 років. Хіба я соціолог аби знати настрої? Я порадив йому почитати Ярослава Гашека "Пригоди бравого солдата Швейка". На мою думку, чудова аналогія. На цьому тлі приїзд прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака та спецпредставниці США Пенні Пріцкер і досягнуті домовленості, бодай примарні, щодо безпеки та економічного відновлення України, дають мені надію на раціоналізацію та упорядження того хаосу, в якому ми беремо безпосередню участь.

Зараз завдання для України не вийти на кордони 1991, бо для цього немає ресурсів і навіть F16 не допоможуть.

Завдання України вижити, як Держава і Нація, зупинити ворога там, де ми можемо, нанести йому найбільші втрати, змусити зупинити наступальні дії, зберегти наших найкращих людей ЗСУ та отримати гарантії безпеки від таких країн, як Британія та США, закріпитись на тих рубежах де ми можемо, і починати форсування перемовин про НАТО, де ми НЕ проситимо відновлення окупованих територій силами альянсу, ну і вступ до ЄС.

Все це примарно, але більш вірогідно, ніж вихід до кордонів 1991 року, враховуючи сили та засоби.

При цьому санкції з РФ не знімаються, бо є порушення міжнародного права, але якісь поступки РФ отримує.

Далі ми і весь Захід маємо готуватись до військового стримання РФ, розвиваємо власний ВПК, проводимо реорганізацію законодавства, мобілізаційної системи, підготовку населення та інфраструктури...мрії...

Інакше будемо персонажами книги Ярослава Гашека, яку він так і не встиг завершити, бо помер.

Автор: Мирослав Гай, керівник Благодійного Фонду Мир і Ко, діючий офіцер ЗСУ, учасник українсько-російської війни

(Джерело).


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]