Злодійське кодло: до законопроєкту про відновлення е-декларування нардепи подали 457 правок, вони хочуть або закрити доступ, або не вказувати важливі дані - Шабунін

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нардепи подали понад 450 правок до законопроєкту, намагаючись приховати дані, без яких контроль за статками чиновників буде неможливим.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

"ЦПК проаналізував 457 депутатських правок до проголосованого (в першому читанні) законопроєкту про відновлення електронного декларування. Ніщо так не обʼєднує нардепів від Батьківщини, колишньої ОПЗЖ, Слуги народу та групи Разумкова, як небажання декларувати своє майно. А тим паче – нести відповідальність за брехню про нього",  - йдеться в повідомленні.

Шабунін нагадав, що 88% українців вимагають відновлення публічного доступу до декларацій статків посадовців.

"Але нардепи хочуть або лишити цей доступ закритим, або не вказувати у декларації важливі дані (без яких контроль за статками неможливий), або уникнути перевірок та відповідальності за брехню. Я не знаю, що має бути в головах, щоб подати такі правки. Тут же навіть не про здоровий глузд йдеться, а про елементарний інстинкт самозбереження", - наголосив глава ЦПК.

Так, за даними Шабуніна, нардепу Григорію Мамці, який підписав подання до КСУ про знищення декларування, належить кожна сьома подана правка.

"Старі корупційні "еліти". Наприклад, довірена особа Юлії Тимошенко – Сергій Власенко, який у Раді вже 15 років сидить. Йому та його керівниці пояснювати мільйони сумнівного походження ой як не хочеться.

Група Разумкова топить за відсутність покарання, якщо вже під час розслідування декларант "сам виявив" помилку", - додав глава ЦПК.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]