"Антиколомойський" законопроєкт про банки спотворили більш ніж 16000 правок

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народні депутати запропонували більш ніж 16 000 поправок до так званого "антиколомойського" законопроєкту №2571-д про поліпшення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Після 22:00 6 квітня нові правки не надходили, повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Фінальне число й абсолютний рекорд українського парламенту отримує закон про банки і 16 000 правок до нього. Орієнтовно точне число - 16 335, але поки що секретаріат працює над зведенням", - уточнив він.

Оновлено. За словами нардепа, лідером за кількістю внесених поправок є виключений з фракції "Слуга народу" Антон Поляков - він запропонував 6033 зміни до проєкту. 

Віктор Бондар від ОПЗЖ запропонував 1911 правок, Віктор Чорний (ОПЗЖ) - 1781, Ольга Василевська-Смаглюк ("Слуга народу") - 1689, Олег Дунда ("Слуга народу") - 1656. 

Також понад тисячу правок запропонували Сергій Демченко й Олександр Дубінський (обидва - "СН").

Фото: facebook.com/100007485310631

Железняк нагадав, що до проєкту Конституції свого часу надійшло 5700 поправок, до Виборчого кодексу - 4400, до закону про ринок землі - 4000, до законопроєкту про процесуальні кодекси - 3400, до законопроєкту "купуй українське" - 2500, а останній мовний закон мав 2000 поправок.

"Тобто наш законопроєкт 2571-д практично переміг усі ці законопроєкти зі своїми правками, складеними разом", - заявив нардеп.

Нагадаємо, що законопроєкт встановлює чіткі рамки судового перегляду рішень Національного банку України, а також скорочує можливості судів щодо встановлення розміру збитку, заподіяного колишнім власникам банку в результаті виведення його з ринку. При цьому в законопроєкті прописано, що визнання рішення про виведення банку з ринку незаконним не може бути підставою для його скасування.

Ухвалення цього закону було вимогою Міжнародного валютного фонду. Фонд рекомендував Україні встановити процедурні гарантії справедливого та неупередженого судового розгляду. Без них існує ризик того, що хто-небудь з потерпілих може через суд отримати занадто велику компенсацію, яка створить величезну діру в державному бюджеті або резервах НБУ.

Законопроєкт отримав назву "антиколомойського", адже він суттєво ускладнить спроби Ігоря Коломойського повернути собі націоналізований у 2016 році ПриватБанк або отримати компенсацію за нього.

"Є один позафракційний депутат, який тільки від себе подав понад 6000 правок, ще є три пакети по 1500 правок", - додав він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]