Дубінського побачили в офісі Коломойського перед подачею «анти-антиколомойського» законопроекту

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вже після оголошення карантину в Україні народний депутат Олександр Дубінський декілька разів приїжджав до бізнес-центру «Міленіум», де розташований офісі олігарха Ігоря Коломойського.

Зафіксували Дубінського там журналісти Bihus.Info, повідомляє Громадське.

17 березня вони побачили авто депутата, а 19 березня змогли зафіксувати і його самого. В бізнес-центрі він пробув близько 3 годин.

У ці ж дні Міжнародний валютний фонд погодив з українським урядом текст законопроекту, який зокрема унеможливлює повернення націоналізованих банків колишнім власникам навіть за рішенням суду. Цей проект називають «антиколомойським», бо він направлений на те, аби не допустити повернення ПриватБанку олігарху.

Без цього МВФ не хоче продовжувати співпрацю з Україною та надавати новий транш допомоги.

Після своїх візитів до «Міленіуму» Дубінський зареєстрував альтернативний законопроект, тобто тепер профільний комітет має розглянути і його, що вочевидь затягне процес ухвалення.

Як зазначає Bihus.Info, вони зустрічали Дубінського й на початку березня у день засідання фракції «Слуга Народу», на якій обговорювали кадрові зміни в уряді. Тоді він сказав журналістам, що не спілкується з Коломойським, а до бізнес-центру заїхав у ресторан.

Під час останніх візитів Дубінського ресторани вже не працювали через карантин.

Нагадаємо, 25 березня частина депутатів «Слуги Народу» закликала якнайшвидше ухвалити «антиколомойський» закон, аби отримати допомогу від МВФ та уникнути дефолту. У той же день на сайті Ради зареєстрували одразу три альтернативних законопроекти.

Їхніми авторами відповідно є соратник Ігоря Коломойського депутат Ігор Палиця, Олександр Дубінський, якого також пов’язують з Коломойським, та депутатка «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк, яка працювала на каналі «1+1», що належить Коломойському.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com