Більшість українців не підтримують прямі переговори з Путіним

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ідею прямих переговорів між президентами України та РФ не підтримують 58% українців.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

Згідно з дослідженням, дієвим способом досягнення миру прямі переговори президентів України та РФ Володимира Зеленського і Володимира Путіна вважають 27,3% респондентів, натомість 58% опитаних переконані, що переговори з Путіним слід вести тільки за участю західних партнерів.

Водночас реальною загрозу вторгнення Росії на територію України вважають 48,1% респондентів, і 39,1% вірять, що вторгнення не буде.

При цьому дипломатичні та оборонні зусилля влади із запобігання вторгненню Росії вважають достатніми 29,2% опитаних, а 56,5% дотримуться протилежної думки.

У КМІС звертають увагу на певну «неузгодженість» між масивом інформації щодо зосередження Росією військ біля кордону з Україною і тим, що лише половина українців убачають у цьому загрозу, і за останній місяць фактично ситуація не змінилася.

“Вочевидь, ідеться про ряд факторів. З 2014 року йде війна між Росією та Україною, тому стан напруження став нормою для багатьох і, відповідно, дії Росії для багатьох виглядають як просто чергова провокація. Інша категорія українців – які, поки саме вторгнення не почнеться, не зможуть повірити, що Росія на це здатна. За нашим опитуванням наприкінці 2021 року, 39% добре ставилися до Росії, а понад 40% стверджували, що мають близьких родичів у Росії. Ще частина українців більшою мірою занурені у свої повсякденні проблеми, особливо економічного характеру, і мало зважають за зовнішньополітичні обставини”, - прокоментував заступник директора КМІС Антон Грушецький.

Всеукраїнське опитування було проведено 20-21 січня 2022 року, опитано 1205 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]