Бухгалтерия Верховной Рады вычла из зарплаты депутатов 1 млн 660 тыс за прогулы. Они и не заметили

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Верховная Рада Украины за время девятой сессии не выплатила 1 млн 660 тыс грн депутатам-прогульщикам.

Эту информацию обнародовал спикер Владимир Литвин перед закрытием сессии. По его словам, с сентября по декабрь месяц, экономия заработной платы народных депутатов составила 1 млн 660 тыс грн с учетом того, что депутаты не зарегистрировались возле столов регистрации письменно, то есть не посещали заседания Верховной Рады Украины.

По материалам: Сегодня

По теме:Для депутатов, депутатских жен и подруг строят новый терминал в аэропорту за бюджетные деньги

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]