Дикунство: студентам-медикам в Україні знизять планку необхідних професійних знань

|
Версия для печатиВерсия для печати

Студентам медикам планують знизити порогові бали для проходження іспиту "Крок-1".

Про це повідомила народна депутатка Юлія Гришина у Facebook.

"На сьогоднішній день сертифікати видаються тим, хто склав іспит на 60,5, а одразу після офіційної публікації - видадуть і тим, хто склав 55,5-60,4", - зазначила Гришина.

За її словами, відповідний наказ чекає публікації у Офіційному віснику. Він має бути опублікований 27 листопада.

Гришина додала, що "рік був важким і необхідно реагувати на ці виклики".

Нагадаємо: "Крок-1" перевіряє рівень знань з фундаментальних для медиків дисциплін – анатомії, фізіології, гістології, фармакології, патологічні анатомії, фізіології та інших. Цей іспит студенти складають наприкінці третього курсу навчання.

"Крок-2" – це набір питань з клінічних дисциплін, в яких майбутні лікарі намагаються підібрати найбільш коректний метод діагностики чи лікування патології, зазначеної в умові. Його складають в кінці шостого курсу.

"Крок-3" складається під час навчання в інтернатурі. 

У липні Міністерство охорони здоров'я вже знизило на 10% прохідний бал для іспитів "Крок-2" та "Крок-3".

В МОЗ запевнили, що знизили прохідний бал іспиту для медиків, бо хотіли підтримати студентів у нелегкий навчальний рік.

Нагадаємо: Середній бал українських студентів-медиків вдвічі нижчий ніж середні показники міжнародної порівняльної групи

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]