Дружина головного розвідника ходить у московську церкву, яка переховувала терориста

|
Версия для печатиВерсия для печати

Все більше диких подробиць з життя високопосадовців з силових структур з'являється після скандалу з замміністра МВС Гогіашвілі.

Виявилось, що дружина начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова Маріанна Буданова – парафіянка скандально відомого Покровського чоловічого монастиря “Голосіївська пустинь” Російської православної церкви в Україні (так званої УПЦ МП).

Як передає “Новинарня“, про це у четвер, 16 грудня, у фейсбуці повідомив громадський та церковний активіст, політичний експерт Андрій Ковальов.

Він нагадав, що саме у цьому монастирі свого часу переховувався терорист так званої “ДНР” Рафаель Лусваргі.

Крім того у монастирі, ймовірно, служили молебні за перемогу російської зброї.

 

 

“Кирило Буданов – той, що очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Знову став відомим і медійним і цього разу не через історію з імовірним зливом спецоперації із затриманням “вагнерівців”, не через імовірне повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, а через те, що жив в одному приватному будинку у Хотові під Києвом разом із горезвісним і токсичним ексзаступником міністра внутрішніх справ, громадянином Російської Федерації Олександром Гогілашвілі і помічницею Володимира Зеленського – Марією Левченко. Журналісти розслідувані покопирсалися у соціальних мережах цих персонажів, познаходили їхні спільні фото, встановили їхній зв’язок із “королем валютних конвертів “Стрелковським”, – зазначив Ковальов.

“Але тепер до головного. Якщо ви зайдете на сторінку дружини Кирила Буданова – Маріанни, один з постів про свято Покрови. Маріанна сфотографована на фоні храму на честь Ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” у так званому Покровському чоловічому монастирі “Голосіївська пустинь” Російської православної церкви в Україні”, – зазначив журналіст.

Він назвав монастир “страшним і мегаватним”.

“Поза очі в МП його називають “молдованская лавра” через те, що намісник монастиря так званий “єпископ Ісакій” насправді – Фьодор Філіповіч Андроннік – за походженням молдаванин і перетягнув до монастиря дуже багато своїх земляків. Монастир, імовірно, був відбудований за кошти бандитського общака “Дєда Кісєля”. До речі після загибелі Володимира Кисіля поховали у Голосіївському монастирі”, – наголосив Ковальов.

За його словами, монастир став відомим у зв’язку з тим, що “Ісакій” Андроннік переховував тут терориста так званої “ДНР” бразильця з угорськими коренями Рафаеля Лусваргі, який обіцяв “дійти до Києва і закінчити війну”.

“Я вже мовчу про те, що насельники монастиря служили, а, можливо, і служать молебні “за побєду рускага оружия”. Як бачимо, московське мракобєсіє помножине на російсько-путінський шовінізм”, – зауважив Андрій Ковальов.

“Маріанна Буданова не випадково сфотографувалася на фоні храму “Голосіївської пустині”, мої джерела повідомили, що родина Буданових полюбляє цей монастир Російської православної церкви в Україні. Звісно, уважний читач вкотре напише мені у коментарях, що це все приватна справа, де молитися і кому – куди ходити. Але нагадаю, що голова СБУ Баканов зізнався, що він парафіянин “Введенського монастиря” у Києві РПЦ в Україні, Буданови – парафіяни “Голосіївської пустині” РПЦ в Україні. Так і живемо. А ви шукайте кротів… і чекайте на повномасштабний наступ Путіна. Для чого? Путін вже тут”, – підсумував Ковальов.

Нагадаємо, начальник ГУР Кирило Буданов підтвердив, що мешкає в одному будинку з скандальним ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі і знає власника, який причетний до відмивання грошей. 

Бразильський найманець “ДНР/ЛНР” Рафаел Маркес Лусваргі – перший іноземець із “далекого зарубіжжя”, засуджений в Україні за участь у бойових діях на боці терористів.

Прибічник ідей сталінізму, нацизму та російського євразійства, Рафаель був затриманий СБУ по прибуттю літаком в аеропорт “Бориспіль” 6 жовтня 2016 року. 

Рафаель Лусваргі на суді в Павлограді, 2019 рік. Фото: “Радіо Свобода”

25 січня 2017 року Рафаель Маркус Лусваргхі (так у документах прокуратури й суду) вперше був засуджений до 13 років ув’язнення з конфіскацією за обвинуваченням у вчиненні особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 КК України – “участь у терористичній групі чи терористичній організації” та “участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань”.

На початку 2018-го через юридичну казуїстику Лусваргі опинився на волі без запобіжного заходу у вигляді арешту. Водночас йому не повернули документи, вилучені під час призначення попередніх запобіжних заходів.
Відтак Рафаел Лусваргі не міг виїхати ні в ОРДЛО, ні за кордон України.

Навесні 2018-го він вільно пересувався по Києву і ховався у монастирі МП Голосіївська пустинь. Там його “келію” 4 травня виявили  активісти, після чого затримали його на вулиці в центрі Києва і силою доставили до СБУ.

2 травня 2019 року у Павлоградському міськрайоному суді Дніпропетровської області Рафаел Лусваргі отримав повторний вирок – 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Це стільки ж, як йому відміряли за підсумками першого судового розгляду, в Печерському райсуді Києва в січні 2017 року.

У липні 2019-го вирок набув законної сили.

Однак у грудні 2019 року бразильський найманець потрапив у списки на обмін (повторно), і 30 грудня був звільнений та переданий бойовикам ОРДЛО. Згодом через РФ він виїхав до Бразилії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]