Фінансування БЕБ на 2022 рік менше, ніж потрібно лише на зарплати

|
Версия для печатиВерсия для печати

У проєкті бюджету на 2022 рік на Бюро економічної безпеки закладено 600 млн грн, водночас лише на зарплати необхідно 900 млн грн.

Про це голова Бюро Вадим Мельник розповів під час брифінгу у відповідь на запитання журналіста ЕП.

За його словами, до Міністерства фінансів подавався бюджетний запит із сумою у близько 5 млрд грн. У такому фінансуванні враховано придбання серверів, комп’ютерів, столів тощо. 

Бюджетний запит було відхилено – "це право Мінфіну". Та за ініціативи нардепів Верховної Ради пропонується збільшити видатки ще на 1,6 млрд грн до 2,2 млрд грн – цю правку не відхилили, тому остаточно фінансування БЕБ вирішиться на другому читанні бюджету.

Відповідну правку №1985, що передбачає збільшення видатків на БЕБ на 1,68 млрд грн, подала нардепка від "Слуги Народу" Анна Пуртова. Збільшити видатки пропонувалося коштом доходів державного бюджету від коштів, що перераховуються Нацбанком з власного прибутку.

Цю правку врахували, але лише в частині збільшення видатків на Бюро.

Мельник пояснив, що до кінця лютого планується укомплектувати 30% штату всіх регіонів, тобто 1400 працівники. Річні витрати на їхні зарплати становитимуть близько 900 млн грн. 

Він додав, що зарплати на адміністративних посадах починаються від 25 700 грн, аналітики зароблятимуть від 42 тисяч грн (з надбавками – близько 60 тис. грн.)

Нагадуємо: з 24 листопада підрозділ податкової міліції Державної фіскальної служби було ліквідовано, сама служба досі у процесі.

Кабінет міністрів дав старт роботі Бюро економічної безпеки. Іншим рішенням уряд виділив новому органу будівлю в Києві, що дозволить йому повноцінно працювати

17 листопада Верховна Рада внесла зміни до законодавства та визначила підслідність економічних злочинів Бюро економічної безпеки.

Запуск відомства мав відбутися ще 25 вересня, але згодом його перенесли на два місяці.

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням офіційно призначив ексголову Державної фіскальної служби Вадима Мельника головою Бюро економічної безпеки.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]