Французькі винищувачі Rafale заглушили та «збили» російські Су-35 - Haqqin.az

|
Версия для печатиВерсия для печати

Січень для російських експортерів зброї виявився «чорним» — Єгипет, Алжир та Індонезія відмовилися від придбання «останнього слова» російського авіабудування — винищувачів Су-35.

І хоча, за офіційною версією, головною причиною такого рішення стали санкції проти Росії, через деякий час з'ясувалося, що не лише це, повідомляє Haqqin.az.

Як відзначає портал, каменем спотикання стала ціна, що раптово виросла, але головне — технічне відставання російських винищувачів від їхніх зарубіжних аналогів. У тому числі неможливість встановити радіолокаційну станцію (РЛС) з активними фазованими антеними ґратами (АФАР) і просунуту авіоніку європейських країн та Ізраїлю.

Так, у Каїрі провели порівняльні навчання — умовні бої між Су-35 та французькими Rafale. Причому російські винищувачі виступали як агресор. Але Rafale за допомогою бортових РЛС легко глушили електроніку Су-35, після чого їх "збивали".

У результаті Каїр вирішив, що краще купити продукцію французького авіапрому, а в Індонезії з подібних причин планують купити як Rafale, так і американські F-15 EX.

В Алжирі збираються піти більш щадним для російських експортерів шляхом: модернізувати російські Су-30МКА, що перебувають у нього на озброєнні, до рівня 4++, що обійдеться на 60% дешевше, ніж купувати Су-35.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]