Глава МЗС заперечив, що завхоз Зеленського «виконує функції міністра закордонних справ»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба не вважає, що голова Офісу президента Андрій Єрмак перебрав на себе частину повноважень керівника зовнішньополітичного відомства.

Про це Кулеба розповів в інтерв’ю Радіо Свобода, яке повністю буде опубліковане ввечері 1 травня.

«Андрій Єрмак не виконує функцій міністра закордонних справ. А Дмитро Кулеба не виконує функції керівника Офісу президента. Ми всі працюємо в команді президента Зеленського. У кожного є чітко «нарізані» свої повноваження, сегмент роботи, ми командно працюємо на результат для України», – сказав міністр, відповідаючи на запитання одного з користувачів соціальних мереж, який вважає, що «Єрмак постійно виконує функції міністра закордонних справ».

Андрій Єрмак як керівник президентського офісу значною мірою залучений у діяльність Володимира Зеленського на міжнародній арені. Зокрема, Єрмак є представником України на зустрічах радників лідерів країн «нормандського формату» та комунікує на етапі підготовки рішень і з інших міжнародних питань, які належать до компетенції президента України.

З кожним новим днем правління  Зеленського складається стійке враження, що керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак  явно має намір замкнути на собі всю президентську вертикаль в країні.  

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]