Google показав жахливі зміни на Землі за останні 37 років (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Програма Google Earth отримала найбільше оновлення за останні чотири роки, що дозволяє користувачам побачити зміни, які відбулися на планеті Земля за останні 37 років.

Про це повідомляє CNBC.

Всього в Google Earth міститься понад 24 млн фотографій Землі, які були зроблені супутниками за останні 37 років.

Зазначається, що в інтерактивному форматі можна побачити, як кліматичні зміни, вирубка лісів та розширення міст вплинули на певний регіон.

Наприклад, ось як виглядав Дубай у 1984 році:

І ось як місто виглядає станом на 2020 рік:

Льодовик Колумбія на Алясці у 1984 році:

Ось як глобальне потепління вплинуло на нього станом на 2020 рік:

Подивитися на зміни, що відбулися в Україні за останні 37 років, можна тут:

Google Earth — це безкоштовна програма компанії Google, що зображає віртуальний глобус. В рамках цього проєкту в інтернет було викладено аерофотознімки та сателітні знімки більшої частини Землі.

Програма доступна під двома різними ліцензіями: Google Earth, безкоштовна версія з обмеженою функціональністю, та Google Earth Pro, що пропонується для комерційного використання. Програму, яка спочатку була англомовною, перекладено 45 мовами, зокрема й українською.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]