Итоги Уанета за год

|
Версия для печатиВерсия для печати

Основными итогами уходящего года в украинском сегменте Украины стал рост интернет-пользователей - до 14 млн, увеличение годового оборота рекламы, по мнению экспертов - до 440 млн грн (в половину по сравнению с предыдущим годом) и увеличение продаж в Интернет-магазинах.

Эти результаты были озвучены ведущими экспертами рынка, сообщает ЛігаБізнесІнформ. Среди основных направлений развития Уанета: росла популярность соцсетей. В структуре трафика преобладал так называемый тяжелый контент - видео.

Широко в интернет-среде обсуждалось введение усиленного контроля над интернет-ресурсами и необходимость открытия стационарных точек для интернет-продавцов.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]