Кабмін пояснив раптове звільнення директора державного «Гарантованого покупця»

|
Версия для печатиВерсия для печати

13 листопада Костянтина Петриковця звільнили з посади керівника ДП «Гарантований покупець»  за непрофесіоналізм та заподіяння збитків підприємству у розмірі понад 500 млн грн на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.

Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

"Причиною звільнення є непрофесіоналізм та заподіяння збитків підприємству внаслідок продажу значного обсягу електроенергії з боку гарантованого покупця за свідомо заниженими цінами на користь окремих фінансово-промислових груп", - йдеться у повідомленні.

У Кабміні додали, що транзакція, про яку йдеться, могла завдати шкоди державі у розмірі понад 500 млн грн та призвела до втрати довіри інвесторів до ринку зеленої енергетики України. 

Сам же звільнений чиновник звинуватив Кабмін в політично мотивованму рішенні.

"Це виключно політичне рішення. Я буду оскаржувати його в законному порядку та відстоювати свою ділову репутацію, професійну честь і гідність", - заявив він.

За його словами, причиною звільнення стало те, він відмовився виконувати незаконні вказівки представників уряду щодо розрахунків виробниками електроенергії з відновлюваних джерел. Він також заявив про начебто погрози і залякування на його адресу за відмову виконувати незаконні вказівки представників уряду щодо невиплати коштів виробникам зеленої енергії.

Раніше Європейський банк реконструкції та розвитку інвестував 75 млн дол США у єврооблігації "Укренерго" для вирішення кризи з розрахунками у секторі відновлюваних джерел енергії в Україні.

Костянтин Петриковець (1961р народження) в 1993-1998рр працював в Державному комітеті по використанню ядерної енергії, в 1998-2006р – в Міністерстві енергетики, в 2000-2001р – «Київобленерго», в подальшому займав посади в ДП «НАЕК «Енергоатом», ДП «Енергоринок». З травня 2014р працював в «Енергоатомі» на посаді заступника директора із впровадження нової моделі ринку, пізніше — заступником гендиректора ВП «Енергоатом-Трейдинг».

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]