Хорватия вступает в Европу, но что еще важнее, Европа вступает в Хорватию - президент страны

|
Версия для печатиВерсия для печати

По итогам подписания соглашения о том, с 1 июля 2013 года Хорватия вступает в Евросоюз Президент страны Иво Йосипович в своем выступлении в Брюсселе заявил:

«Сегодня Хорватия вступает в Европу, но, что еще важнее, Европа вступает в Хорватию».

В ходе саммита ЕС в Брюсселе в пятницу, 9 декабря, руководители 27-и стран Евросоюза с одной стороны и президент Хорватии Иво Йосипович с премьер-министром Ядранкой Косор, с другой стороны, подписали соответствующий документ. Хорватия станет 28 страной Европейского Союза.

Об этом сообщает BBC.
Подписанию этого договора предшествовали 7 лет переговоров.

Хорватии предоставлен статус «активного наблюдателя» на всех форумах ЕС до ее окончательного вступления в союз.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]