Коммунист Мартынюк носит часы стоимостью его годового дохода по декларации

|
Версия для печатиВерсия для печати

На вчерашнем согласительном совете в Верховной Раде крммунист Адам Мартынюк присутствовал в часах стоимостью сопоставимой с его годовым доходом, указанным в его декларации.

Об этом на своей странице в Facebook написал известный фотограф Влад Содель.

«Ни на одном согласительном совете, когда Адам Иванович сидит очень рядом с операторами и фотографами, я не видел на нем часов, так тщательно он их скрывал. А вот вчера коммунист засветился с Blancpain Leman Ultra Slim — Big Date 2150-1130-53 от $ 6225 до $ 9200, и это вполне вписывается в 487401 грн., Задекларированного им совокупного дохода за 2011 год;))»,- написал Содель.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]