Коррупция в Украине убивает все вдохновение и предпринимательство, — посол США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посол США в Украине Джеффри Пайеттв очередной раз призвал украинские власти активней бороться с коррупцией.

«Мы видим что страна движется в будущее, продвигая экономические реформы. И мы видим, что коррупция убивает все вдохновение и предпринимательство. Украина должна бороться с коррупцией», — цитирует дипломата НВ.

Он также призвал иностранный бизнес, работающий в Украине, помогать украинским властям в борьбе с коррупцией, сообщая о ее проявлениях.

Пайетт подчеркнул, что наибольшие проблемы с коррупцией — в судебной системе и прокуратуре.

В этой связи посол анонсировал выделение США для Украины $2 млн на борьбу с коррупцией.

Ранее вице-президент США Джо Байден отметил, что президент Украины Петр Порошенко и премьер-министр Арсений Яценюк добились важного прогресса в области борьбы с коррупцией.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]