Кримськотатарські активісти відвідали маму Володимира Балуха в день його народження

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кримськотатарські громадські працівники відвідали 76-річну маму політв'язня Володимира Балуха в окупованому Криму, щоб привітати її з днем ​​народження сина.

Про це повідомив глава ЦВК Курултаю Заїр Смедля в Facеbook, передає ATR.

«Зараз ми знаходимося в будинку Володимира Балуха. Ми приїхали, щоб привітати його маму, так як до самого Володимира потрапити ми не можемо», - розповів Смедля.

 «Хоч і з запізненням передаємо вам привітання з минулими святами від президента України Петра Порошенка», - заявив перший заступник глави Меджлісу Наріман Джелял.

Наталія Балух подякувала всім за привітання і побажання, зазначивши, що вона дуже рада, що у її сина стільки друзів.

«Я його дуже чекаю. І не вмираю поки. Чекатиму. Бажаю йому здоров'я, удачі і витримки бажаю. Щоб він все це витримав і зміг повернутися додому. У мене найкращі діти, я ними пишаюся», - сказала мама політв'язня, не стримуючи сліз.

Кримськотатарські громадські працівники подарували Наталії Балух книгу «Крим: наша благословенна земля».

Нагадаємо, сьогодні українському політв'язню Володимиру Балух виповнилося 48 років. Це вже третій день народження, який українець змушений святкувати в тюремних стінах окупантів.

В Києві сьогодні, 8 лютого, пройде акція на підтримку Володимира Балуха.

Володимир Балух, кримський фермер, був засуджений за свій патріотизм і любов до України. Коли окупанти оволоділи Кримом, він відмовився визнавати анексію, не змінив громадянство, і вивісив на своєму будинку український прапор і табличку з написом «вулиця Героїв Небесної Сотні».

Саме відкрита любов до України згодом привернула увагу російських спецслужб. Спочатку в будинку Балуха окупанти провели два обшуки. Після другого обшуку Балуха звинуватили в образі співробітника «поліції» Євгена Баранова і засудили до 320 годин обов'язкових робіт. А вже 8 грудня 2016 року, під час третього «обшуку» силовики нібито знайшли в його будинку зброю і заборонені предмети. Балуха затримали, а через чотири дні - заарештували.

Пізніше окупанти завели другу «кримінальну справу» проти Володимира Балуха. Після того, як Володимир Балух та його адвокат подали скаргу в поліцію на незаконні дії так званого начальника Роздольненського ІТТ Валерія Ткаченка, який ображав і вдарив українця, Ткаченко подав у відповідь свою скаргу на політв'язня.

Володимира Балуха окупанти засудили до 4 років і 11 місяців колонії-поселення, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У відповідь на цей незаконний вирок у березні 2018 року Володимира Балух оголосив голодування. Припинив він його тільки через півроку, перед етапуванням в колонію.

Нагадаємо, 25 січня «Керченський міський суд» відмовив в клопотанні захисту на умовно-дострокове звільнення українського політв'язня Володимира Балуха.

28 січня, «Верховний суд» Криму відмовив захисту українського політв'язня Володимира Балуха в перерахунку терміну його покарання.

Українського політв'язня Володимира Балуха 18 жовтня 2018 року етапували в Керченську колонію в окупованому Криму. Керченська колонія має погану славу. Правозахисники розповідають про часті побиття і знущання тюремників над ув'язненими в ній.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]