КВУ назвав "німих", найтупіших і найзлодійкуватіших депутатів Ради

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комітет виборців України проаналізував роботу лідерів парламентських фракцій у 2021 році і дішов висновку, що деякі з них провалили роботу за певними напрямками.

Про це повідомила пресслужба КВУ.

Так, Вадим Рабінович (ОПЗЖ) був зареєстрований на 16% пленарних засідань, відвідав 19% засідань комітету, взяв участь лише в 1% голосувань. Впродовж року співголова фракції ОПЗЖ мав шість виступів під час пленарних засідань. Жоден законопроєкт його авторства не було прийнято.

Юрій Бойко (ОПЗЖ) був зареєстрований на 73% пленарних засідань, відвідав 55% засідань комітету, взяв участь в 3% голосувань. Мав девйять виступів та жодного успішного закону.

Юлія Тимошенко ("Батьківщина") була зареєстрована на 54% пленарних засідань, відвідала 50% засідань комітету, взяла участь в 50% голосувань. Жодного закону її авторства не було прийнято. Натомість у Тимошенко найбільша кількість виступів за рік серед голів фракції – 188 разів.

Давид Арахамія ("Слуга Народу") був присутній на 92% пленарних засідань. При цьому відвідав лише третину засідань комітету з питань нацбезпеки і оборони – 38%. Також взяв участь менше, ніж у половині голосувань ВР (47%). Хоча кількість виступів є меншою, ніж в інших голів фракції (25 виступів), однак Арахамія має найбільше прийнятих законів його авторства - 16.

Найвищі показники роботи в 2021 році демонстрували Ірина Геращенко ("Європейська солідарність"), Ярослав Железняк ("Голос") та Артур Герасимов ("ЄС").

Геращенко була присутня на 93% засідань та на 93% засідань комітету, взяла участь в 78% голосувань, 187 разів виступала під час пленарних засідань.

Железняк відвідав найбільшу кількість пленарних засідань – 97% (перше місце серед голів фракцій). Також Рада прийняла 11 законів його авторства. Більше лише у Арахамії.

Герасимов був присутній на 100% засідань комітету та взяв участь у 85% голосувань Ради (перше місце).

Нагадаємо, 74 народні депутати за рік не виступили у Верховній Раді жодного разу. Більшість "мовчазних депутатів" - представники фракції "Слуга Народу" - 46 осіб. Серед них - низка осіб, які раніше працювали в структурах "Студії Квартал 95" і не мали досвіду політичної чи громадської роботи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]