Лід зникає на Землі шаленими темпами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Група британських науковців встановила, що темпи зникнення льоду на Землі за останні 30 років зросли з 0,8 трильйона тонн на рік у 1994 році до 1,3 трильйона тонн у 2017 році.

Про це повідомляє SciTechDaily.

За даними дослідників, темпи зникнення льоду за 23 останні роки зросли на 65%. Головна причина цього явища полягає в різкому зростанні втрат полярних крижаних покривів у Антарктиді та Гренландії.

«Хоча кожен регіон, який ми вивчали, втратив лід, найбільше прискорилися втрати льодовикових покривів у Антарктиці та Гренландії», - заявив професор у з Університету Лідса Томас Слейтер.

З 1994 по 2017 рік на Землі зникло 28 трильйонів тонн льоду, що є еквівалентом Великої Британії, яка по всій країні буде накрита 100-метровим шаром льоду.

Зазначається, що танення льоду по всій земній кулі підвищує рівень моря, підвищує ризик затоплення прибережних міст та загрожує знищенням природи.

Саме збільшення втрат льоду спричинене потеплінням атмосфери та океанів, які з 1980 року за десятиліття нагрівались на 0,26°C та 0,12°C відповідно.

Як повідомлялося, в ООН заявили, що для адаптації до зміни клімату потрібно близько $70 мільярдів на рік.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]