Ліга Чемпіонів: "Динамо" принизливо покидає змагання не вигравши жодного матчу

|

"Бенфіка" принизила "Динамо" та так само як, "Зальцбург" та "Лілль" гарантувала собі участь у жеребкуванні 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА , яке відбудеться у понеділок. "Барселона" вилетіла з турніру, в гостях поступившись "Баварії", яка завершила груповий етап без очкових втрат.

UEFA.com підбиває підсумки матчів шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбулися в середу.

Група E

"Бенфіка" - "Динамо" Київ 2:0

Перемога у Лісабоні принесла господарям друге місце у групі. "Орли" забили двічі протягом семи хвилин першого тайму. Спочатку Роман Яремчук засмутив свій колишній клуб на 16-й хвилині, а потім Жилберто скористався помилкою Беньяміна Вербича.

Факт : "Бенфіка" зіграє у 1/8 фіналу вперше з сезону 2016/17. "Динамо" безславно залишає турнір забивши в шістьох матчах лише один гол та пропустивши 11, не вигравши жодного поєдинку.

"Баварія" – "Барселона" 3:0

Рахунок у Мюнхені на 34-й хвилині відкрив Томас Мюллер, який головою замкнув навіс Роберта Левандовського. У підсумку ж "Баварія" здобула велику перемогу, що відправило "Барселону" на третє місце у групі та у "стики" Ліги Європи УЄФА. Ще до перерви сильний удар завдав Лерой Сані, а остаточний результат встановив юний Джамал Мусіала. Команда Юліана Нагельсманна набрала на груповому етапі 18 очок .

Факт : Мюллер - перший німець, який забив 50 голів у Лізі чемпіонів .

Група F

"Манчестер Юнайтед" – "Янг Бойз" 1:1

У дебютному єврокубковому матчі під керівництвом Ральфа Рангніка "Юнайтед" поділив очки вдома з "Янг Бойз", граючи резервним складом. Мейсон Грінвуд відкрив рахунок акробатичним ударом вже у дебюті, але гості ще до перерви відновили рівність зусиллями Фабіана Рідера. У другому таймі швейцарці атакували небезпечніше за господарів, але більше забитих м'ячів глядачі так і не побачили.

Факт : У складі "МЮ" на поле вийшли одразу шість тінейджерів.

"Аталанта" - "Вільяреал"

Через погані погодні умови матч було перенесено. Після консультацій з клубами та місцевою владою було вирішено, що гра відбудеться 9 грудня та розпочнеться о 19:00 СЕТ.

Група G

"Зальцбург" - "Севілья" 1:0

"Зальцбург" виграв і фінішував другим завдяки голу Ноа Окафора невдовзі після перерви. Більшу частину матчу гостріше атакували андалузці, а найближче до голу був Мунір, який головою направив м'яч у перекладину. Гості були покарані за марнотратність, коли Окафор скористався прострілом Каріма Адейємі. "Севілья" закінчувала матч удесятьох у зв'язку з вилученням Жоана Жордана.

Факт : "Зальцбург" – перший австрійський учасник плей-офф в еру Ліги чемпіонів.

"Вольфсбург" - "Лілль" 1:3

"Бульдоги" здобули у Німеччині впевнену перемогу. Рахунок уже на 11-й хвилині відкрив Бурак Йилмаз. У заключні 20 хвилин по м'ячу забили Джонатан Девід та Енджел Гомес. "Вольфсбург", який у підсумку зайняв четверте місце в групі, відповів лише голом престижу у виконанні Ренато Штеффена.

Факт : "Лілль" вийшов у 1/8 фіналу вдруге в історії та вперше з сезону 2006/07.

Група H

"Ювентус" - "Мальме" 1:0

Перше місце у групі "Ювентусу" забезпечила мінімальна перемога над чемпіоном Швеції разом із втратою очок "Челсі" у Санкт-Петербурзі. Господарі грали напіврезервним складом - замість Войцеха Щенсни ворота захищав Маттіа Перін, а Мойзе Кен виграв конкуренцію за місце у складі Альваро Морати. Саме Кен і забив єдиний м'яч на 18-й хвилині, скориставшись передачею Федеріко Бернардескі.

Факт : На "Ювентус Стедіум" туринці програли лише п'ять із 49 єврокубкових матчів (В32 Н12). Щоправда, чотири з цих поразок припали на 1/8 фіналу.

"Зеніт" - "Челсі" 3:3

Для пітерців матч не мав турнірного значення, оскільки вони вже не могли втекти з третього місця. Проте команда Сергія Семака проявила себе з найкращої сторони, двічі порівнюючи рахунок і зрештою залишивши "Челсі" на другому рядку. Вже на другій хвилині Тімо Вернер вивів гостей уперед, на що "Зеніт" відповів голами Клаудіньо та Сердара Азмуна наприкінці першого тайму. Під кінець години Ромелу Лукаку відновив паритет, а Вернер на 82-й хвилині, здавалося, приніс синім три очки. Проте гол Магомеда Оздоєва на додаток забезпечив господарі почесну нічию.

Факт : Вернер відкрив рахунок на 82-й секунді. Це найшвидший гол "Челсі" у матчі Ліги чемпіонів. Попередній рекорд належав Джону Террі - він відзначився на 86-й секунді гри із "Шальке-04" у листопаді 2014 року.

Джерело: UEFA.com

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть