Ліга Чемпіонів: "Шахтар" зміг забити "Реалу", але знову програв

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Ліверпуль" та "Аякс" вперше у своїй історії стартували в Лізі чемпіонів з чотирьох перемог і достроково пробилися до 1/8 фіналу, куди у вівторок вийшли "Баварія" та "Ювентус". "Реал" насилу переграв "Шахтар", а "Шериф" у Тирасполі поступився "Інтеру".

UEFA.com розповідає про матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, зіграних у середу.

Група A

"Ман Сіті" - "Брюгге" 4:1

Команда Хосепа Гвардіоли невпевнено провела перший тайм, але зрештою зуміла здобути переконливу перемогу на своєму полі. Після швидкого голу Філа Фодена гості зрівняли рахунок завдяки Джону Стоунзу, який відправив м'яч у ворота після спроби партнера винести м'яч. Після перерви Ріяд Махрез і Рахім Стерлінг, який вийшов на заміну, забили по м'ячу з близької відстані, а крапку в матчі поставив Габріел Жезус.

Факт : Шість зі своїх 14 голів у Лізі чемпіонів Махрез забив у ворота "Брюгге".

"Лейпциг" - "ПСЖ" 2:2

"ПСЖ" поступився першим місцем у групі А "Сіті" після нічиєї в гостьовому матчі з "Лейпцигом". Господарі приголомшили парижан швидким голом Крістофера Нкунку, який вже на восьмій хвилині пробив головою. Невдовзі німці могли повести 2:0, але Андре Сілва не зміг переграти Джанлуїджі Доннарумму з 11-метрової позначки. "ПСЖ" ще до перерви відповів дублем Джорджініо Вейналдума, але "Лейпцигу" все ж таки вдалося уникнути поразки. Преснель Кімпембе сфолив на Нкунку доданий час, і Домінік Собослаї з пенальті приніс господарям заслужене очко.

Факт : Кунку в чотирьох матчах Ліги чемпіонів забив п'ять м'ячів. Незважаючи на його результативність, "Лейпциг" не може виграти у шести єврокубкових зустрічах поспіль, пропускаючи по два голи та більше.

Група B

"Мілан" - "Порту" 1:1

"Россонері" не зуміли взяти вдома три очки і майже втратили шанси на вихід у плей-офф. При цьому в якийсь момент здавалося, що Мілан не зможе розраховувати навіть на нічию. Лукас Діас швидко вивів "Порту" вперед, після чого гості мали безліч моментів, проте міланців щоразу виручав Чипріан Тетерушану. Після перерви підопічні Стефано Пьолі додали і завдяки автоголу Шансела Мбемба відновили паритет, хоча "Порту" мав ще удар Еванілсона в перекладину.

Факт : У дев'яти останніх матчах Ліги чемпіонів у "Порту" лише одна поразка.

"Ліверпуль" - "Атлетіко" 2:0

Розібравшись із "Атлетико", "Ліверпуль" за два тури до фінішу групового етапу гарантував собі перше місце. Мадридці тим часом йдуть третіми із мінімальним відставанням від "Порту". Діогу Жота відкрив рахунок на 13-й хвилині після класної передачі Трента Александер-Арнолда, а через вісім хвилин правий захисник "Ліверпуля" асистував Садьо Мане. У середині першого тайму у "Атлетіко" було вилучено Феліпе, і господарі без особливих проблем довели справу до перемоги.

Факт : "Ліверпуль" вперше у своїй історії стартував у Лізі чемпіонів із чотирьох перемог.

Група C

"Спортінг" - "Бешикташ" 4:1

Чемпіон Португалії здобув ще одну переконливу перемогу над суперником із Туреччини, який, як і раніше, залишається без набраних очок. Паулінню втратив дві добрі нагоди в перші 10 хвилин, після чого вже Кайл Лерін неточно пробив по воротах на іншому кінці поля. Педру Гонсалвеш відкрив рахунок із пенальті, який сам же й заробив, а потім чудовим крученим ударом подвоїв перевагу господарів. Паулінню реабілітувався за свої промахи третім голом, а довершив розгром турецького клубу Пабло Сарабія, який вчасно настиг добити у другому таймі.

Факт : 4:1 - найбільша гостьова перемога "Спортінга" у Лізі чемпіонів.

"Борусія" Дортмунд - "Аякс" 1:3

Три голи в останні 18 хвилин принесли "Аяксу" вольову перемогу та путівку до 1/8 фіналу. Матс Хуммельс ще у першому таймі заробив пряму червону картку та залишив "Боруссію" у меншості, але це не завадило дортмундцям вийти вперед - Марко Ройс реалізував пенальті. Камбек гостям забезпечили Душан Тадич, який забив свій сьомий м'яч Себастьєн Аллі і Даві Классен, причому двох останніх асистував Антоні.

Факт : "Аякс" вперше стартував з чотирьох перемог поспіль. Розіграш-1995/96 амстердамці розпочали із трьох.

Група D

"Шериф" – "Інтер" 1:3

"Інтер" лише у другому таймі зламав опір непоступливого "Шерифа" у Тирасполі. Марцело Брозович переграв з лінії штрафного голкіпера господарів Гіоргоса Атанасіадіса, який не впорався і з ударом Мілана Шкрініара, який подвоїв перевагу. Алексіс Санчес забив третім торканням м'яча після виходу на заміну, а "Шерифа" вистачило лише на гол престижу, автором якого став Адама Траоре. Завдяки цій перемозі "Інтер" змістив "Шериф" з другого місця в групі D.

Факт : Алексіс Санчес забив у Лізі чемпіонів вперше з лютого 2017 року, коли він відзначився голом престижу за "Арсенал" у провальному матчі з "Баварією" ( 1: 5 ).

"Реал" - "Шахтар" 2:1

"Шахтар" показав сміливу та якісну гру, створив багато моментів, але все одно поступився, пропустивши двічі після ударів Каріма Бензема. Спочатку француз відправив м'яч у порожні ворота, скориставшись пасом Вінісіуса Джуніора після помилки Анатолія Трубіна та Марлона. Незадовго до перерви Фернандо зрівняв рахунок після класної зкидки грудьми у виконанні Алана Патріка, який раніше влучив у штангу. Однак після перерви Бензема розстріляв ворота гірників після ще однієї передачі Вінісіуса, що увінчала блискучу комбінацію господарів.

Факт : Перший гол Бензема став для "Реала" тисячним у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів. Мадридці стали першим клубом, який досяг цієї позначки.

«Аргумент»

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .