Липень 2019 року став найспекотнішим у світі за весь час спостережень

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У липні 2019 року температура була найвищою за весь час спостережень у всьому світі, тобто від 1880 року, заявила Національна адміністрація дослідження океанів та атмосфери США (NOAA).

Як ідеться в повідомленні агентства France-Presse, супутникові дані також показали, що обсяг льоду біля полюсів планети скоротився до найнижчих рівнів.

За даними NOAA, середня глобальна температура за місяць становила на 0,95 градуса за Цельсієм вище від середнього показника у 20-му столітті (15,8 градуса), пише Радіо Свобода.

«Значна частина планети пережила небачену спеку в липні, коли температура зросла до нових висот у найспекотніший місяць, який будь-коли був зафіксований. Рекордне тепло також знизило арктичний та антарктичний морський лід до історичних мінімумів», – повідомила американська агенція.

У липні в Європі фіксувалися рекордні температурні показники, а в США майже 150 мільйонів людей намагалися сховатися від спеки на значних територіях – від рівнин Середнього Заходу до Атлантичного узбережжя, місцеві засоби інформації повідомили про щонайменше шість загиблих.

«Дев'ять із 10 найгарячіших липнів пережила планета з 2005 року, а за останні п’ять років – п’ять найгарячіших», – заявила NOAA, спираючись на дані метеостанцій, повідомлення з кораблів та метеорологічних буїв.

Водночас були й кілька регіонів із більш прохолодною середньою температурою, ніж зазвичай. Серед них – частини Скандинавії та Західної та Східної Росії, де температура була щонайменше на 1,5 градуса за Цельсієм нижчою за середню.

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського в Києві також повідомила, що незвично холодна, як для середини літа, температура повітря другої декади липня виявилась нижчою за кліматичну норму на 1,9 градуса Цельсія. «За даними спостережень метеостанції обсерваторії, середньомісячна температура повітря липня склала +19,8°С і виявилась вищою за кліматичну норму лише на півградуса», – підсумували в обсерваторії.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:47
росія вдарила по Харкову та Одесі: 4 загиблих і 29 поранених (ОНОВЛЕНО)
20:38
Батька заступника керівника ОП, "регіонала" Шурму брутально вигнали з фансектора ФК "Карпати" (ВIДЕО)
20:00
У вівторок трохи дощитиме лише на південному сході України
16:39
Імітація правової держави: «Дякуємо Андрію Єрмаку!» замість реформи кримінальної юстиції
14:11
Після перевірок податкової 85% судів бізнесу з податківцями завершуються на користь підприємців
12:17
Україна призупинила захист права на свободу слова, власність та вільні вибори за конвенціями Ради Європи
10:47
Михайло Онуфер: Армія – це зріз, показник країни. Якщо в країні відбувається хаос, в армії відбувається те саме
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 29 квітня
20:00
На початку тижня грози лише на сході України, вдень до +21°С
18:11
Чому в Україні Вербна неділя, а не пальмова

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]