Лукаш, Портнов, Кивалов получат доступ к госпортфелям после отмены люстрации КСУ, — Козаченко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Директор департамента Министерства юстиции по вопросам люстрации Татьяна Козаченко сообщает о больших рисках для демократии и правосудия в Украине в случае признания Конституционным Судом неконституционными норм закона «Об очищении власти».

Об этом она заявила журналистам возле Конституционного Суда, сообщает Укринформ.

«Если это произойдет, то это означает, что Лукаш, Портнов, Кивалов снова иметь доступ к государственным портфелям», - отметила Козаченко.

В то же время Козаченко отказалась спрогнозировать возможное решение Конституционного Суда, но подчеркнула, что состав КСУ не обновлен.

«Шестеро судей имеют частный интерес, они имеют конфликт интересов ... Риски велики. Фактически это суд Януковича, который принимает решение в своих интересах и в интересах власти Януковича, которая уже полностью интегрировалась ..., о чем свидетельствуют судебные решения и кадровые назначения», - сказала Козаченко.

В свою очередь, народный депутат от фракции «Самопомощь» Егор Соболев заявил, что сегодня Конституционный Суд должен рассмотреть законопроект об очищении власти на соответствие Конституции Украины. И есть риск того, что КСУ отменит положения данного законопроекта.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:10
Синод ПЦУ викинув із церковного календаря дати, пов’язані з рпц
18:08
Спецслужби рф і досі впливають на енергетику України
18:06
Острів скарбів: чого коштуватиме Китаю захоплення Тайваню
17:36
Нацбанк обвалив гривню до нового історичного рекорду
16:25
Порошенко вніс 9 млн грн застави за розвідника Червінського
16:16
"Кишенькова" поліція очікувано не знайшла підстав для відкриття кримінальної справи щодо "темників" в Укрінформі - влада Зеленського і далі знущатиметься з журналістів
16:16
"Кишенькова" поліція очікувано не знайшла підстав для відкриття кримінальної справи щодо "темників" в Укрінформі - влада Зеленського і далі знущатиметься з журналістів
16:04
Юрій Касьянов: Навіщо нам 14 нових бригад?
15:07
Попередження владі: у разі відмови від територій в обмін на припинення війни громадський спротив всередині України цілком можливий – дослідження ZN.UA
15:05
Рада нарешті скасувала переведення годинників в Україні на "зимовий" чи "літній" час

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]