Міністерства зривають реформу ОПК і виконання оборонного замовлення - Данілов


Секретар РНБО Олексій Данілов наголосив, що суб’єкти сектору безпеки і оборони України мають забезпечити виконання державного оборонного замовлення у повному обсязі у максимально стислі строки.
Про це заявив Данілов на міжвідомчій нараді, цитує пресслужба відомства.
Секретар РНБО акцентував на неприпустимо низькому рівні виконання центральними органами виконавчої влади указу президента Володимира Зеленського, яким передбачено першочергові заходи, зокрема, з реформування ОПК.
Зокрема незадовільні результати, за словами Данілова, демонструють Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерство оборони.
Мінстратегпрому також доручено інтенсифікувати роботу щодо проведення реформи ОПК, модернізації, досягнення стандартів НАТО.
"Ситуація через епідемію Covid-19 вкрай напружена, проте суб’єкти сектору безпеки і оборони мають виконувати покладені на них завдання у повному обсязі. Рішення Ради від 18 лютого цього року має бути виконано" - сказав Данілов.
Нагадаємо, що згідно з ухваленим документом у 2020 році на виконання ДОЗ передбачено фінансування у сумі 25,848 млрд грн, що на 16% більше, ніж у 2019 році.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У понеділок в Україні сніг з дощем на півдні та сході, хмарно
- 18:11
- Том Купер: Що означає «за жовтень і листопад окупанти випустили приблизно по тисячі планерних бомб»
- 16:07
- Коли цьогоріч Миколая і Різдво та в які дні щедрувати і колядувати
- 14:24
- Касьянов: Чому немає свого "шахеда"? Тому що дурні
- 12:53
- Корсун: «Реформа» ДССЗЗІ закінчилася посадкою «реформаторів»
- 11:01
- ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 3 грудня
- 10:06
- Мирослав Гай: Проблема РЕБів та дронів
- 09:05
- Україна на шляху до авторитаризму, ми можемо перестати відрізнятися від росії — Кличко жорстко розкритикував Зеленського в інтерв'ю провідним західним ЗМІ
- 08:00
- США інвестують в оборонну промисловість 50 млрд
- 20:00
- У неділю трохи сніжитиме тільки в Карпатах і на півночі країни
Підписка на канал
Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.
—
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .