МОЗ ндало українцям поради, як безболісно перейти на «зимовий» час

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство охорони здоров'я надало поради українцям, як перейти на “зимовий” час без шкоди для здоров’я.

Про це МОЗ повідомило у Фейсбуці.

“У ніч проти 31 жовтня Україна змінить час на “зимовий”. Переведення годинників означатиме, що світловий день стане коротшим, а брак сонячного світла позначається на загальному самопочутті”, - йдеться в повідомленні.

Зміна світлового дня може спричинити дратівливість і відчуття стомленості, тому МОЗ дало кілька порад українцям, які будуть корисними для здоров’я.

"При можливості слід виходити на вулицю в денну пору доби. Адже це один зі способів отримати вітамін D. У час, коли ніч стає довшою, а день — коротшим, може виникнути дефіциту цього вітаміну. Тож варто проконсультуватися з лікарем щодо приймання профілактичної дози вітаміну D", - зазначили у МОЗ.

Міністерство радить підготувати організм до раптової зміни графіку. За кілька днів до переведення годинників спробувати лягати спати на 15–20 хвилин пізніше. Сон має бути регулярним і мати однакову тривалість.

Також варто дотримуватися гігієни сну. Відкласти телефон щонайменше за годину до сну. Замість перегляду телевізора варто обирати читання книги, прийняти теплий душ та приглушити світло.

Для кращого самопочуття та через переведення годинника на “зимовий” час українцям варто додати активності у своє життя.

"Легка руханка покращить сон. Проте тренуватися потрібно не пізніше ніж за чотири години до відпочинку, оскільки підвищення температури тіла може ускладнити процес засинання", - зауважили в МОЗ.

Також для того, щоб переведення годинника на “зимовий” час не вплинуло на самопочуття, варто вечеряти в один і той самий час. Під час вечері варто надавати перевагу білкам та клітковині, їсти менше вуглеводів.

У ніч проти 31 жовтня, неділі, о 4 годині ранку українці переходять на зимовий час, тобто переводять стрілки годинника на 1 (одну) годину назад.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]