П’ять років тому розпочалися криваві протистояння на Майдані

|
Версия для печатиВерсия для печати

П’ять років тому, 18 лютого 2014 року, у Києві почалися вуличні протистояння між учасниками української Революції Гідності та силами Міністерства внутрішніх справ і «Беркуту», надісланими колишньою владою.

На Майдані почалися жорстокі і криваві сутички, унаслідок чого загинуло кільканадцять демонстрантів. Загалом, протягом декількох кривавих протистоянь загинуло приблизно 100 людей, а понад 600 отримали поранення. Винні у тих подіях досі не покарані та не засуджені.

Кульмінація драматичної боротьби, що сталася 20 лютого 2014 року, стала переломною для України. Під тиском народного невдоволення та чіткої позиції Заходу, 21 лютого екс-президент України Віктор Янукович та опозиція підписали угоду. Після чого Янукович втік з країни

У березні 2014 року було підписано політичну частину Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, а в червні – її економічну частину.

Прозахідний курс України, та штучне підбурювання до сепаратистських настроїв у Криму, призвело до анексії Криму Росію. А згодом Москва розв’язала війну на сході України, що триває до сьогодні.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]