Поліція Києва претендує на частку від ринку сексуальних послуг Дніпропетровщини?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Різка зміна керівництва МВС влітку цього року спричинила загострення боротьби за потоки від тіньового бізнесу, який традиційно «кришувався» органами поліції. Ні для кого не є таємницею, що ринок інтимних послуг України щільно «опікається» та контролюється підрозділами міграційної поліції МВС. На тлі цього нове керівництво центрального апарату міграційної поліції начебто вирішило взяти під контроль діяльність мережі борделів м. Дніпро та отримувати з цього частину прибутків.

Про це пише видання Критика.

Для реалізації цього плану міграційники залучили Печерське управління поліції м. Києва та Печерську окружну прокуратуру Києва. Щоб придати цьому процесу видимість боротьби із злочинністю, було зареєстровано кримінальне провадження №42021102060000019. В рамках цього провадження, щоб обґрунтувати розслідування справи саме в місті Києві поліцейськими та прокурорами були, як повідомляє видання “Критика”, вигадані штучні «місця розпусти», які ніби-то знаходяться в м. Києві, щоб створити враження того, що одні і ті самі особи ніби-то займаються організацією борделів  і в м. Києві і в м. Дніпрі.

Печерський окружний прокурор Дмитро Прокудін

Тут не слід забувати, що Печерське управління поліції має певну перевагу перед іншими органами слідства, яка полягає в наявності «бонусу» у вигляді судді Константінової К. Е.

Крістіна Константінова (раніше мала прізвище «Тарасюк»), уродженка донецького регіону, з 2012 року працює суддею Печерського районного суду м. Києва. По інформації “Критики”, всі юристи, хто в м. Києві працює в сфері кримінального процесу знають, що суддя Константінова ніколи не відмовляє Печерському управлінню поліції, всі найбезглуздіші обшуки, арешти майна, взяття людей під варту, - завжди схвалюються суддею Константіновою.

Суддя Печерського суду Крістіна Константінова

В цій справі теж Константінова не підвела. В серпні вказаною суддею було санкціоновано понад 10 обшуків на території м. Дніпра та м. Кам’янське Дніпропетровської області. В ході цих обшуків було затримано такого собі гр. Шейермана Ігоря, який негласно співпрацював з Дніпровською поліцією та допомагав поліцейським отримувати інформацію про злочинне середовище м. Дніпра, що займалося сутенерством та проституцією. Центральний апарат міграційної поліції вирішив, що Ігор Шейерман тепер має працювати на них. Для цього вони спочатку залякали останнього, а потім змусили дати неправдиві показання на співробітників поліції м. Дніпра. В підсумку Шейермана відпустили під домашній арешт. Але несподівано для столичних копів, Шейерман відмовився «співпрацювати» з ними та організовувати роботу борделів для київських замовників. Тому керівник Печерського управління поліції Андрій Дуброва та керівник Печерської окружної прокуратури Дмитро Прокудін при оперативній підтримці Департаменту міграційної поліції, вирішили «дотиснути» Ігоря Шейермана.

Начальник Печерського управління поліції Андрій Дуброва

Для цього поліцейськими та прокурорами було сфальшовано ніби-то «новий» епізод «злочинної діяльності» Шейермана І. С. та повторно затримано його у цьому ж кримінальному провадженні. Як завжди відпрацювала і суддя Константінова, яка хутко взяла під варту та запроторила Шейермана до Лук’янівського СІЗО. Тут варто звернути увагу на те, що на тлі цих подій у Ігоря Шейермана загострились неврологічні хвороби, крім того він вже перебуваючи в стаціонарі з неврологічним діагнозом, захворів на Covid-19. Але це не зупинило суддю Константінову, яка взяла під варту довідно – хворого Шейермана, який до того ж на момент затримання перебував на стаціонарному лікуванні.

Редакція "Критики" спробувала отримати коментар від учасників цієї справи. Так захисник Шейермана І. С. - адвокат Михайло Коротюк зауважив: «Для мене це абсолютний нонсенс. Є правила територіальної підслідності, є вимоги процесуального закону. Злочин розслідується за місцем його вчинення. Чому Печерське районне управління поліції розслідує злочин, який стався на території м. Дніпро? Куди дивиться прокурор та слідчі судді? Величезна кількість поліцейських вже 2 місяці направляються у відрядження за 500 км. для проведення слідчих дій на території м. Дніпра, витрачаються чималі бюджетні кошти на це. Це при тому, що в самому м. Києві некомплект по штату районних управлінь поліції та стійка тенденція до зростання злочинності. Щодо судді Крістіни Константінової, то можу сказати, що вказана суддя давно та системно обслуговує Печерське управління поліції. Для неї немає жодних моральних та правових орієнтирів. Наприклад ця ж суддя в 2017 році надала слідчому дозвіл на вилучення записів відеокамер з мого адвокатського офісу, без погодження на те прокурора м. Києва. Яскраві приклади її «роботи» за останній час: незаконне ув’язнення Геннадія Балашова, «випадкове» не продовження запобіжного заходу Кирилу Островському, який насмерть збив дитину на пішохідному переході, незаконне ув’язнення Ігоря Шейермана… далі буде. Тому я закликаю керівництво та збори суддів Печерського районного суду м. Києва відсторонити Крістіну Константінову від виконання функцій слідчого судді. Крім того, прошу Вищу Раду Правосуддя звернути увагу на діяльність судді Константінової та дати їй оцінку.»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]