Польща та країни Балтії 4 роки блокують євроінтеграцію Сербії через її дружбу з Росією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Декілька країн ЄС не дозволяють відкрити зовнішньополітичний розділ у переговорах з Сербією про членство у Євросоюзі через її політику щодо Росії.

Про це повідомляє видання Vecernje Novosti.

Єврокомісія підготувала доповідь за підсумками скринінгу (моніторингу законодавчої бази Сербії) більше чотирьох років тому. Її затвердження країнами-членами є необхідним етапом для відкриття розділу 31 у переговорах, який стосується спільної зовнішньої, безпекової та оборонної політики.

Повідомляється, що країни Балтії і Польща виступають проти відкриття нового розділу у переговорах через проросійську політику Сербії. У липні цього року, зокрема, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявляв, що Литва ще не надала свою думку щодо відкриття розділу 31 і це не дозволяє рухатись далі.

За неофіційною інформацією, Литва взагалі запропонувала підготувати нову доповідь і виставити Сербії такі умови, які задовольнять держави-члени.

За інформацією дипломатів, Німеччина, яка хоч і не демонструє настільки жорсткої позиції як країни Балтії і Польща, також невдоволена тим, що Сербія не приєднується до рішень і заяв Брюсселя, які стосуються Росії.

Зокрема, Сербія не приєдналася до жодної з дев’яти заяв, що стосувалися Москви і були прийняті у першій половині цього року. З 32 прийнятих з січня по червень документів, щодо яких ЄС очікує гармонізації з третіми країнами, Сербія відкинула 18.

Як відомо, Сербія неодноразово заявляла, що ніколи не запровадить санкції проти Росії. Багато країн ЄС також стурбовані розвитком військової співпраці між Москвою і Белградом.

На фото: Прокремлівський президент Сербії погрожує Європі Путіним

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:04
Начебто українська влада домовилася з російським олігархом Фрідманом: суд зняв арешт з акцій "Київстару". Чому саме - українцям, що гинуть в окопах, знати не потрібно
20:03
Фобія Зеленського щодо підвищення податків обійшлося держбюджету у 14 мільярдів
20:00
На вихідних в Україні сухо, вдень від 1° морозу до 4° тепла
19:15
День апостола Андрія Первозванного святкує завтра Україна
18:14
Касьянов: Про зрив мобілізації владою та аналогію із сьогоденням
17:08
Інтернет-безпека: як захистити свої персональні дані від шахраїв на гральних майданчиках
16:04
Московська церква продовжує знущатися над українцями в Україні
14:05
Бутусов розповів про бандитські "розборки" з трупом в столичному готелі: стрімко повертаються жахливі 90-ті, бандити наближені до влади
12:22
Вирок суду у ДТП з 16-річним водієм Infinity у Харкові: 8 років тюрми і по 1 млн дітям загиблого
10:35
У Британії судять п'ятьох шпигунів на користь рф

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]