Предложение России о гуманитарной миссии в Донбассе звучит цинично, - Сергеев

|
Версия для печатиВерсия для печати
Представитель Украины при ООН Юрий Сергеев заявил на заседании Совета безопасности, состоявшемся в ночь с 5 на 6 августа, что предложение России о гуманитарной миссии в Донбассе «звучит цинично».
Как сообщает ВВС, ранее это предложение озвучил постпред России Виталий Чуркин.

По словам украинского представителя, Россия поддерживает сепаратистов и таким образом несет ответственность за гуманитарные проблемы в Донбассе.

«Реальная причина нынешних гуманитарных трудностей — это действия незаконных формирований, которых поддерживает Россию», — заявил Сергеев, добавив, что боевики запугивают, грабят и похищают людей, а также разрушают инфраструктуру Донбасса.

По его словам, в Украине нет гуманитарного кризиса, «как пытаются заявить в России», значительные трудности есть только в городах, подконтрольных сепаратистам.

Представитель Украины призвал Россию перестать отправлять боевикам оружие и боеприпасы, а также взять под контроль границу.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]