Президент Грузии отдал свою резиденцию на берегу моря под дом отдыха для военнослужащих

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Грузии Михаил Саакашвили подписал распоряжение об изменении статуса президентской резиденции в Бобоквати (на черноморском побережье Грузии). Отныне там будет размещаться дом отдыха военнослужащих.

Как сообщает apsny.ge, в распоряжении президента отмечается, что с учетом особого вклада военнослужащих в укрепление обороноспособности и безопасности страны и особого предназначения вооруженных сил, здания и прикрепленные к ним земельные участки президентской резиденции Бобоквати передаются министерству обороны с целью использования в качестве дома отдыха для военнослужащих, их семей, а также членов семей погибших военнослужащих.

В распоряжении президент Грузии просит правительство своевременно осуществить предусмотренные законодательством мероприятия во исполнение данного распоряжения.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]