Профильный комитет ВР инициирует увольнение главы НБУ Валерии Гонтаревой

|
Версия для печатиВерсия для печати

Профильный комитет парламента инициирует обращение к Президенту Украины Петра Порошенко об увольнении главы Национального банка Валерии Гонтаревой.

Об этом на заседании комитета заявил глава комитета по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Сергей Рыбалка, передает 24tv.ua.

«Я подготовил постановление, я его зарегистрирую в парламенте», — сказал он.

По его словам, постановление включает три пункта: заслушать доклад председателя НБУ Валерии Гонтаревой о состоянии денежно-кредитного рынка Украины; по результатам обсуждения доклада признать работу главы НБУ неудовлетворительной; обратиться к Президенту Украины с просьбой внести на рассмотрение Верховной Рады Украины вопрос об увольнении Гонтаревой с занимаемой должности.

Напомним, сегодня Глава Нацбанка Гонтарева проигнорировала заседание финкомитета Рады.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]