«Рабочий» Петр Симоненко призвал народ объединиться в борьбе за его права

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сегодня в центре Киева состоялось шествие коммунистов под лозунгами «Заводам — ​​работу», «Людям — зарплату», «Капитализм — удавка для народа».

Коммунисты объявили о проведении всеукраинской акции протеста по защите социально-экономических и политических прав, призывали не допустить фашизации общества.

Собравшиеся прошли под флагами коммунистической партии, портретамиСталина и Ленина, а также Александра Лукашенко. На нем написано «Сябры! Вам повезло с президентом. Берегите Беларусь от $ оппозиции и агрессоров НАТО».

Со сцены перед митингующими выступил Петр Симоненко: «Уверен, что трудовой народ вернет себе власть. Мы, рабочие, должны объединиться в борьбе за наши права. Пришло время действовать, разговоры нужно оставить в прошлом».

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]