Рада делегировала 7 человек в комиссию по избранию антикоррупционных прокуроров

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада делегировала 7 человек в комиссию по избранию антикоррупционных прокуроров. За соответствующее решение проголосовали 228 депутатов.

Отметим, что путем рейтингового голосования Рада утвердила следующих кандидатов:

1. Мэри Батлер - кандадатура "НФ" - 233 голоса.
2. Шишкин Виктор Иванович - кандидатура "Батькивщины" - 212 голосов.
3. Шабунин Виталий Викторович - кандидатура "Самопомочи"- 206 голосов.
4. Филенко Владимир Филиппович - кандидатура "НФ" - 199 голосов.
5. Нищук Евгений Николаевич - 197 голосов.
6. Горбач Владимир Анатольевич - 195 голосов.
7. Левченко Екатерина Борисовна - 192 голоса.

Напомним, что в соответствии с законом о Прокуратуре первого в Украине специализированного антикоррупционного прокурора выбирает конкурсная комиссия из 11 человек. 7 членов в состав конкурсной комиссии делегирует Верховная Рада, 4 - генеральный прокурор.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]