Рада ввела звання комодора і бригадного генерала

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада в четвер ухвалила в другому читанні і в цілому законопроєкт №2247 про нову систему звань вищого офіцерського корпусу Збройних сил України.

За нього проголосував 291 народний депутат.

Кількість генеральських звань в армії буде колишньою, але їх назви змінюються: генерал-майор стане бригадним генералом, генерал-лейтенант - генерал-майором, генерал-полковник - генерал-лейтенантом, а генерал армії України - просто генералом.

На флоті кількість звань збільшиться з трьох до чотирьох: контрадмірал стане комодором, віцеадмірал стане контрадміралом, адмірал - віцеадміралом. При цьому з'являється вище офіцерське звання адмірала, яке буде відповідати нинішньому генералу армії України.

Ліворуч - стара система звань, праворуч - нова

Ліворуч - стара система звань, праворуч - нова

Військові звання, присвоєні до набуття чинності цього закону, зберігаються.

Нагадаємо, в 2019 році Верховна Рада внесла зміни до переліку звань рядового, сержантського і старшинського складу, прибравши звідти прапорщиків і мічманів.

Офіцерські звання тоді залишили колишніми, хоча ще у 2015 році президент Петро Порошенко заявляв, що замість молодшого лейтенанта з'явиться звання хорунжий, а замість генерал-майора - звання бригадного генерала.

У 2016 році в українській армії ввели нові знаки розрізнення з погонами без радянських зірок.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]