Росія, Білорусь та Казахстан оголосили про створення Євразійського союзу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогдні Президенти Росії, Білорусі та Казахстану підписали у Москві Декларацію щодо євразійської економічної інтеграції та угоду щодо Євразійської економічної комісії.

Мета інтеграційної співпраці трьох країн — створення Євразійського економічного союзу.

Загалом у декларації йдеться про перехід на наступний етап співпраці між Росією, Білоруссю та Казахстаном — об’єднання в Єдиний економічний простір, який засновувався б на нормах і принципах Світової організації торгівлі та був відкритий для приєднання інших держав.

Заплановано, що з 1 січня 2012 року розпочне роботу Євразійська економічна комісія.

Як повідомляв «Аргумент» напередодні, високопосадовці партії влади Росії заявили, що Російська держав, безумовно повинна мати домінуючий вплив та стати своєрідним центром в складі країн Євразійського Союзу.

До такого висновку дійшла думська фракція «Єдиної Росії» під час проведення круглого столу під назвою «За Союз». До країн майбутнього союзу "єдинороси "зарахували колишні республіки СРСР, а також Болгарію, Кубу, Венесуелу.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]