Російського співака Кіркорова внесли до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство культури та інформаційної політики за поданням СБУ включило російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МКІП.

Зазначається, що відповідно до статті 15 Закону «Про кінематографію», МКІП здійснює дії щодо внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці на підставі звернень РНБО, СБУ, Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

«11 червня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України щодо включення до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, Кіркорова Філіпа Бедросовича. Відповідним наказом МКІП від 22 червня 2021 року Кіркорова Філіпа Бедросовича було включено до переліку», - йдеться у повідомленні.

У міністерстві вказують, що процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством, МКІП не наділене повноваженнями вирішувати «включати» чи «не включати» певних осіб до списків. 

Відомості в переліку оперативно оновлюються, з ними можна ознайомитись на офіційному сайті МКІП в рубриці «ООС» підрубриці «Інформація».

Як повідомляв Укрінформ, у січні МКІП включило до «чорного списку» російських артисток Альону Апіну та Юлію Глєбову (творче ім'я Юлія Беретта).

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]